/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ferm Florin - Szybkie i łatwe cięcie

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2008-03-12


Piła spalinowa z linii produktowej Ferm Florin jest doskonałym narzędziem do pracy w ogrodzie, w gospodarstwie i na działce. Dzięki niej najlepiej zadbamy o wygląd i zdrowy rozwój powierzchni zielonych w naszym otoczeniu, jak i o ciepło w naszym domowym kominku...

Spalinowa piła łańcuchowa FPCS – 45CC z linii produktowej Ferm FlorinSpalinowa piła łańcuchowa FPCS – 45CC z linii produktowej Ferm FlorinFot. Proma

W najnowszym katalogu na rok 2008 firma Proma Polska oferuje spalinową piłę łańcuchową z linii produktowej Ferm Florin. Narzędzia te są wyspecjalizowane w pielęgnacji powierzchni zielonych.
Urządzenie to świetnie sprawdza się w rękach wszystkich użytkowników. Spalinowa piła łańcuchowa FPCS – 45CC okaże się nieoceniona wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie, silne i mobilne narzędzie do cięcia. W odróżnieniu od pił elektrycznych, piła spalinowa FPCS – 45CC z linii produktowej Ferm Florin może być używana w nawet najbardziej niedostępnych i odległych miejscach (w lesie, na polu, w górach). Jest tak, ponieważ posiada ona pojemny zbiornik na paliwo, który pozwala na długą i efektywną pracę.

Specjaliści firmy Proma Polska polecają piłę FPCS – 45CC do ścinania drzew oraz krzewów, wycinania pni, przycinania gałęzi, rozdrabniania opału i innych prac związanych z cięciem. Spalinowa piła łańcuchowa FPCS – 45CC charakteryzuje się wysoką jakością i wytrzymałością komponentów, a wszystko jest uzupełnione niezawodną prowadnicą i łańcuchem marki Oregon. Duża szybkość przesuwu łańcucha (12 m/s), zwiększona moc (1800 W) i optymalna długość prowadnicy (400 mm), pozwalają uporać się nawet ze stosunkowo grubym drzewem. Dodatkowo narzędzie to posiada wbudowany system automatycznego smarowania łańcucha, który zapewnia długą i bezawaryjną pracę.

Piła FPCS – 45CC jest zaprojektowana ze smakiem. Przyjemna kolorystyka idealnie wkomponowuje się w naturalne odcienie krajobrazu, a 2-letnia gwarancja przyznawana przez firmę Proma Polska świadczy o niezawodności i wysokiej jakości piły FPCS – 45CC.
Cena katalogowa: 830 zł brutto.
Wyposażenie podstawowe:
- łańcuch w cenie 89 zł brutto.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz