/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowości 2008 - Nowa kolekcja Pfleiderera

ARRS Effectica

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: ARRS Effectica
Data: 2008-03-11


Aby sprostać zmieniającym się trendom w stylistyce i wyposażeniu wnętrz, firma Pfleiderer przygotowała na rok 2008 nową kolekcję płyt laminowanych, blatów roboczych oraz płyt HDF. W jej skład wchodzą nie tylko nowe dekory, ale również oryginalne struktury powierzchni meblowych, odpowiadające najnowszym tendencjom w branży meblarskiej

<font color=gray>Linea L PFLEIDERER<br>fot.: Pfleiderer</font><font color=gray>Linea L PFLEIDERER<br>fot.: Pfleiderer</font>

Płyty laminowane – nowe struktury powierzchni

W ofercie płyt meblowych znalazły się dwie nowe struktury: Classic (C) oraz Linea (L). Struktura Classic, o delikatnych porach oraz eleganckim połysku, idealnie komponuje się z większością dekorów drewnopodobnych z kolekcji Pfleiderer. Struktura Linea (L) wyróżnia się drobnymi podłużnymi rowkami, które nadają dekorowi efekt naturalnego drewna. Idealnie komponuje się ona z wzorami drewnopodobnymi o prostym, pozbawionym usłojenia rysunku. Linea jest szczególnie zalecana do dekorów egzotycznych.

Dekory – trzy nowe propozycje
Wśród dekorów egzotycznych znajdują się trzy nowe propozycje kolorystyczne: Legno, w wybarwieniu jasnym, ciemnym oraz tabakowym, który cechuje oryginalny rysunek o prostych liniach, nadający każdemu meblu elegancki, a zarazem subtelny styl. Uzupełnieniem kolekcji płyt laminowanych jest egzotyczno-owocowy dekor Śliwa Wallis, o ciepłym wybarwieniu utrzymanym w brązowo-złotawych tonacjach oraz Orzech California, klasyczny dekor o oryginalnym usłojeniu i eleganckim jasno-brązowym wybarwieniu.

Blaty robocze – kolekcja MODERN
MODERN to kolekcja wyselekcjonowanych pod względem wzorniczym nowoczesnych dekorów (w tym 5 nowości) w nowatorskim profilu typu E (promień zaoblenia 3 mm, grubość 38 mm), który doskonale wkomponuje się w stylistykę wysokiej klasy zabudów kuchennych czy biurowych. Arabeska Biała i Czarna to nowoczesne wzory graficzne utrzymane w modnej stylistyce kwiatowej. Z dekorów fantazyjnych intensywną barwą wyróżnia się Flash Czerwony, podkreślony dodatkowo kamienną strukturą typu CT. Zmodyfikowany rysunek drewna połączony ze stonowanymi odcieniami szarości i brązu to Artwood – dekor nowoczesny odpowiadający gustom najbardziej wymagających klientów. Kolekcję zamyka Śliwa Czerwona o owocowym ciepłym wybarwieniu.
Kolekcję nowości 2008 uzupełnia 9 nowych wzorów wprowadzonych do kolekcji płyt HDF.

Nowa kolekcja Pfleiderera na 2008 r. już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem i z pewnością znajdzie stałe miejsce pośród produktów najbardziej poszukiwanych przez wiodących producentów krajowych i zagranicznych.

Więcej szczegółów dotyczących oferty Pfleiderera znajdą Państwo na stronie www.pfleiderer.pl Serdecznie zapraszamy również do sieci handlowej Pfleiderer Partner prowadzącej dystrybucję wyrobów spółki na terenie całego kraju.

Nowości 2008 - Nowa kolekcja Pfleiderera (Zdjęcia: 4)

<font color=gray>Linea L PFLEIDERER<br>fot.: Pfleiderer</font>Classic C PFLEIDERER

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA