/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dynamiczny rozwój sieci sklepów Majster

Składy Budowlane Vox

Autor:
Źródło: Składy Budowlane Vox
Data: 2008-03-10


Dynamiczny rozwój sieci sklepów Majster oznacza wzrost konkurencji na rynku materiałów do wykańczania mieszkań. Składy budowlane VOX – właściciel sklepów Majster zakładają, że rok 2008 zamkną liczbą 40 sklepów. Byłby to duży sukces, który umocniłby pozycję sieci VOX na rynku.

fot. Voxfot. Vox

Doświadczenia ubiegłego roku spowodowały, że poszczególne elementy związane z tworzeniem i obsługą sieci działają na jej korzyść, bowiem zaledwie w 2 miesiące tego roku chęć handlowania pod marką Majster wyraziło 10 franczyzobiorców. Ich sklepy obecnie są oznakowywane i zatowarowywane.

Na uwagę zasługuje fakt, że połowa właścicieli sklepów Majster nigdy wcześniej nie handlowała drzwiami czy podłogami. Mimo to doskonale odnaleźli się w nowej rzeczywistości - chwalą sobie dodatkowe obroty i liczą zyski. Decyzja o zainwestowaniu swoich pieniędzy w branżę budowlaną okazała się być dobrym pomysłem na biznes tym bardziej, że przez najbliższe kilka lat budownictwo ma się nadal rozwijać dynamicznie.

„Czynimy wiele starań, aby każdy nowy sklep Majster spełniał oczekiwania nasze, jak i naszych partnerów handlowych. Pewnym jest, że będziemy poszerzać asortyment naszych sklepów. Pojawią się w nich tacy producenci, jak na przykład Velux czy w szerszej ofercie Classen. Są tereny na mapie Polski, gdzie jeszcze nas nie ma i na pewno będziemy chcieli, aby się to zmieniło.” – mówi Anna Struk, wiceprezes Składów budowlanych VOX.

Sklepy Majster to nie tylko handel, ale również standardy, na których szczególnie zależy sieci VOX. Dlatego w najbliższych dniach partnerzy handlowi otrzymają Książkę Sieci Majster, w której są zawarte wszystkie informacje dotyczące standardów, obsługi i funkcjonowania sieci. Mimo, że koszty otwarcia sklepu Majster są niskie, to wizerunek sieci ma kluczowe znaczenie.

Składy budowlane VOX to firma z 15- letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy.
Składy budowlane VOX stanowią część grupy kapitałowej VOX. Pozostałe firmy w grupie to: VOX Industrie, znany i ceniony producent mebli oraz VOX Industrie Profile, spółka zajmująca się produkcją profili pvc dla budownictwa.

Dynamiczny rozwój sieci sklepów Majster (Zdjęcia: 2)

fot. Voxfot. Vox

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz