/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Black Red White nie wyklucza debiutu na GPW jeszcze w 2008r.

ISB

Autor:
Źródło: ISB
Data: 2008-03-05


Producent i dystrybutor mebli mieszkaniowych Black Red White nie wyklucza, że nawet jeszcze w 2008 roku może zadebiutować na giełdzie, aby pozyskać kapitał na nowe inwestycje, wynika z wtorkowego stanowiska firmy.

"Jednym ze sposobów pozyskania kapitału jest sprzedaż akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nie wykluczamy zatem, że firma Black Red White również skorzysta z tej formuły i pierwszą ofertę publiczną przeprowadzi nawet w tym roku" - czytamy w komunikacie spółki.

Firma podała, że ewentualną decyzję w sprawie IPO podejmie jej zarząd, a wszelkie szczegóły oferty zostaną przez spółkę podane do publicznej wiadomości z chwilą upublicznienia prospektu emisyjnego.

Grupa kapitałowa Black Red White to jeden z największych w Polsce producentów oraz dystrybutorów klasycznych i nowoczesnych mebli mieszkaniowych, o 1,46 mld zł przychodów netto ze sprzedaży w 2007 roku.

Ofertę handlową firmy stanowią meble pokojowe, kuchenne, zestawy sypialniane i młodzieżowe, szeroka gama szaf, meble tapicerowane oraz krzesła i stoły. Produkcja mebli zorganizowana jest w ponad 20 zakładach w Polsce i za granicą. Firma prowadzi sprzedaż hurtową za pośrednictwem 14 hurtowni, a sieć sprzedaży detalicznej oparta jest na współpracy z około 2 tys. punktów handlowych, z czego ponad połowa to placówki zagraniczne.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz