/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Targi DREMA i FURNICA biją kolejne rekordy

MTP

Autor: JR
Źródło: MTP
Data: 2008-03-05


Kwietniowym targom DREMA i FURNICA towarzyszy gorąca atmosfera. Jak podają organizatorzy, na przestrzeni wystawienniczej 34 268m2* (wzrost 9.91% w stosunku do ub. roku) zaprezentuje się w sumie 800 firm z 19 krajów (wystawcy plus firmy reprezentowane).

<font color=gray>fot. MTP</font><font color=gray>fot. MTP</font>

Ekspozycja targów zajmie 11 pawilonów MTP!
W tym roku najwięcej na targach pokaże się firm z Niemiec, Włoch i Polski. Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to 380 wystawców. Na targach FURNICA zobaczymy ofertę ponad 200 wystawców. Te młode targi komponentów do produkcji mebli w tym roku powiększyły swoją powierzchnię o 11,4%.
Liderami pod względem zakupu powierzchni wystawienniczej na targach DREMA są takie firmy jak TEKNIKA, SCM, IMAC. Na targach FURNICA największe stoiska mają firmy BLUM, HAFELE, NOMET i PFLEIDERER.

DREMA – megatransfer technologii
Targi DREMA dostarczą wiedzy na temat najnowszej oferty maszyn i narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej. Podczas targów zaprezentowane zostaną rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm zainteresowanych jednostkową i wielkoseryjną produkcją. W Poznaniu obecni będą przedstawiciele praktycznie wszystkich liczących się na świecie marek.

FURNICA – najnowsze trendy
W tym samym miejscu i czasie goście targów w Poznaniu zapoznają się z najnowszymi trendami panującymi w świecie komponentów do produkcji mebli. Zakres tematyczny targów pozwoli na realizację najbardziej ambitnych projektów mebli. FURNICA jest atrakcyjną platformą komunikacji na linii producent, projektant mebli – dostawca komponentów.

Fabryka Mebli na Żywo (pawilon 3)
Podczas targów DREMA i FURNICA (1-4 kwietnia, Poznań) profesjonaliści z branży będą mieli okazję odwiedzić prawdziwą, zaawansowaną technologicznie fabrykę mebli, gdzie przy zastosowaniu nowoczesnych komponentów wyprodukowane zostaną meble kuchenne. Na przestrzeni prezentacyjnej w pawilonie 3 Targów Poznańskich, zobaczymy praktycznie wszystkie operacje (także pakowanie) występujące w procesie wytwarzania kuchni... więcej

Polwood 2008 (paw. 11, środa 02.04. g.11.00)
Forum Gospodarcze Polskiego Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Polwood to jedno z najważniejszych wydarzeń branż drzewnej i meblarskiej w Polsce. Grono specjalistów i przedstawicieli firm podczas wykładów i dyskusji odpowiada na najbardziej nurtujące pytania o stan sektora drzewnego, dyskutuje na temat możliwości jego rozwoju oraz zagrożeń... więcej

Urok Detalu – Światło i kolor (pawilon 7)
Aby dostrzec nowości i inspiracje, warto wybrać się w daleką podróż poza horyzont swojej wyobraźni. Obserwacja zjawiska przenikania się tendencji i ciekawych rozwiązań z jednej dziedziny do drugiej przynosi zaskakujące efekty. Urok Detalu – Światło i kolor to przestrzeń pełna inspiracji dla projektantów i producentów mebli, także za sprawą Zuzanny Skalskiej, autorki Przewodnika po trendach... więcej


Targi DREMA i FURNICA biją kolejne rekordy (Zdjęcia: 3)

<font color=gray>fot. MTP</font><font color=gray>fot. MTP</font>Polwood

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz