/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Royal Floor Jatoba – egzotyczna gra barw

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2008-03-04


Podłoga drewniana Royal Floor Jatoba to niepowtarzalna mozaika barw rodem z Ameryki Południowej. Czerwono-brązowa kolorystyka drewna Jatoba ożywi wnętrze każdego mieszkania, wprowadzając jednocześnie klimat egzotyki i tajemniczości...

<font color=gray>Podłoga drewniana <br>Royal Floor Jatoba</font><font color=gray>Podłoga drewniana <br>Royal Floor Jatoba</font>

Podłoga Royal Floor Jatoba przywodzi na myśl dziewicze piękno tropikalnych lasów i malownicze krajobrazy Ameryki Południowej, urzekające zielonymi lasami, rozległymi pasmami górskimi oraz wzburzonymi wodospadami. Właśnie tam, w lasach strefy deszczowej Ameryki Południowej i Środkowej, rośnie masywne, silnie rozgałęzione drzewo o wysokości dochodzącej do 30 metrów. Jatoba wyróżnia się barwnym czerwono-brązowym drewnem o charakterystycznych prążkach. To właśnie naturalne piękno drewna czyni podłogę Royal Floor Jatoba tak wyjątkową i elegancką.
Podłogi drewniane Jatoba marki Royal Floor stanowią mozaikę ciepłych barw przechodzących od pomarańczy poprzez czerwienie do brązów. Ta niepowtarzalna kolorystyka nada każdemu wnętrzu ciepły i szlachetny wygląd. Podłogi drewniane Royal Floor Jatoba spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających, wprowadzając do wnętrza klimat zmysłowej egzotyki i oryginalności.

Podłogi Royal Floor Jatoba wykonane są z naturalnego drewna, które charakteryzuje się nie tylko urzekającym pięknem, ale także twardością, wytrzymałością i odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Długowieczność podłóg drewnianych Royal Floor Jatoba gwarantuje siedmiowarstwowy system lakierowania, którym wykańczane są podłogi Royal Floor. Powstała w ten sposób warstwa ochronna w sposób trwały zapobiega niszczeniu podłogi, abyśmy mogli cieszyć się jej pięknem przez wiele lat.
Podłogi drewniane Royal Floor charakteryzują się trójwarstwową budową deski, co dodatkowo wpływa na trwałość podłogi. Natomiast nowoczesny system montażu o nazwie „Uniclic” pozwala na szybkie i proste ułożenie podłogi, bez użycia kleju. Ponadto zapewnia on bezpieczny i trwały montaż desek zarówno w poziomie, jak i pod kątem bez obaw o ich uszkodzenie.
Najwyższą jakość podłóg drewnianych Royal Floor potwierdza fakt, że zostały one objęte aż 30 letnią gwarancją.
Podłogi drewniane Royal Floor Jatoba dostępne są w sieciach sklepów RuckZuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć się na stronach: www.royalfloor.pl oraz www.ruckzuck.pl .

Podłogi drewniane Royal Floor Jatoba
Twardość: 5,6;
Zalety:
- możliwość klejenia do podłoża;
- możliwość cyklinowania;
Cena: 149 zł netto / m2.Royal Floor to kolekcja 18 egzotycznych i niepowtarzalnych wzorów podłóg drewnianych. Drewno do ich produkcji pochodzi z kilku kontynentów. Zakłady, w których produkowanie są podłogi marki Royal Floor znajdują się w trzech miejscowościach zlokalizowanych wokół hiszpańskiego miasta Vigo: Mos, Sanguińeda i Porrińo. Zastosowanie najlepszych i starannie wyselekcjonowanych surowców oraz nowoczesnej technologii produkcji gwarantuje trwałość podłóg na długie lata. Dodatkową zaletą podłóg marki Royal Floor jest siedmiowarstwowy system lakierowania lakierami firmy Bona, cenionego europejskiego producenta. Wszystkie podłogi drewniane marki Royal Floor objęte zostały 30 letnią gwarancją.
Dystrybutorem podłóg marki Royal Floor jest firma RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych. Obecnie liczy ona blisko 100 placówek. Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położone są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.

Royal Floor Jatoba – egzotyczna gra barw (Zdjęcia: 2)

<font color=gray>Podłoga drewniana <br>Royal Floor Jatoba</font><font color=gray>30 letnia gwarancja</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA