/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Dynamiczny wzrost przychodów sieci Składów Budowlanych Vox

Vox Składy Budowlane

Autor:
Źródło: Vox Składy Budowlane
Data: 2008-02-28


Sprzedaż w sieci Składów budowlanych VOX w 2007 roku wyniosła 263 mln zł. Jest to najlepszy wynik w piętnastoletniej historii firmy. Dynamika sprzedaży w stosunku do roku 2006 wyniosła 31% i była o co najmniej kilka procent większa niż innych firm z branży, na przykład Grupy Praktiker.

Największym popytem w sieci VOX cieszyły się drzwi oraz materiały podłogowe (panele i deski podłogowe). Z niemniejszym zainteresowaniem spotkały się materiały izolacyjne oraz płyty OSB. W tych grupach towarowych firma odnotowała największe wzrosty sprzedaży.

Składy budowlane VOX to firma z 15- letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy.

Składy budowlane VOX stanowią część grupy kapitałowej VOX. Pozostałe firmy w grupie to: VOX Industrie, znany i ceniony producent mebli oraz VOX Industrie Profile, spółka zajmująca się produkcją profili pvc dla budownictwa.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA