/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowe okna w Pałacu Buckingham

Adpol

Autor:
Źródło: Adpol
Data: 2008-02-22


Brytyjski odział firmy Adpol S.A. już działa. Producent ekskluzywnej stolarki drewnianej i drewniano-alumioniewej otworzył siedzibę w Wielkiej Brytanii...

Siedziba Adpol Ltd. mieści się w Crawley, skąd obsługiwany jest obszar Wielkiego Londynu, nakreślony na mapie obwodnicą M25. W chwili obecnej biuro zatrudnia 4 osoby.
Otwarcie biura w Wielkiej Brytanii jest następstwem zarejestrowania brytyjskiego oddziału Adpol Ltd., a także obecności firmy na największych w tej części Europy targach branżowych - Interbuild 2007, które odbyły się Birmingham. Na targach miała miejsce premiera angielskiej linii okien firmy Adpol S.A, - okien Sash oraz Stormproof, przeznaczonych i dostosowanych do wymogów rynku brytyjskiego. „Specyfika targów oraz zainteresowanie oknami Adpol S.A., a tym samym nawiązanie kontaktów z firmami polonijnymi i brytyjskimi, przyczyniły się do zwiększenia zasięgu eksportu o Wielką Brytanię oraz do uruchomienia pierwszego zagranicznego oddziału firmy. Sprawne funkcjonowanie Adpol Ltd. i powodzenie projektu skutkować będzie ewentualnością uruchomienia oddziałów w innych krajach objętych eksportem” powiedział Michał Zaprzałka, Dyrektor ds. Eksportu Adpol S.A.
Firma Adpol S.A. działalność eksportową rozpoczęła 5 lat temu, a dziś jest obecna aż w 11 krajach Europy oraz w Kanadzie. Największa sprzedaż okien Adpol notowana jest na rynku irlandzkim, a także skandynawskim.

Aurora Communication

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz