/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Madryt - Sofa narożnikowa

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2008-02-20


Połączenie głębokiej ceglastej barwy z tradycyjną prostotą kształtu i wzoru to najnowsza propozycja sofy narożnikowej firmy Gawin. Inspirowana temperamentnym klimatem Madrytu, wprowadza do wnętrza naszego pokoju akcent rozbudzający zmysły i stymulujący emocje. Zgodnie z naszymi upodobaniami sofa Madryt idealnie wkomponuje się w ciepłe, nastrojowe aranżacje, a intensywnością swego koloru ożywi spokojne i stonowane stylizacje wnętrz...<

<font color=gray>Sofa narożnikowa MADRYT<br> Fot: FM Gawin</font><font color=gray>Sofa narożnikowa MADRYT<br> Fot: FM Gawin</font>

Barwne wyzwolenie emocji
Hiszpańskie miasta stanowią swoistą mozaikę żywych, głębokich kolorów, wśród których dominują ogniste czerwienie i słoneczne żółcie. Poza walorami estetycznymi, barwa ma przede wszystkim wyzwalać emocje, utożsamiać energię i ciepło. Czerwień, najgorętszy ze wszystkich kolorów, od najdawniejszych czasów symbolizuje energię i zmysłowe uczucia, jest symbolem szczęścia i namiętnej miłości. Barwa żółta również subtelnie rozbudza zmysły, reprezentuje szczęście i życiowy optymizm. Połączenie głębokiej czerwieni z ciepłym odcieniem żółci daje w efekcie niepowtarzalny kolor ceglasty, o silnych właściwościach oddziaływania na przestrzeń. Sofa narożnikowa MADRYT jest więc idealną propozycją dla wszystkich miłośników gorących, wyrazistych odcieni, które nie tylko zdobią, ale również ożywiają przestrzeń. Ze względu na silne oddziaływanie i niebywałą moc przyciągania naszej uwagi, narożnik Madryt stanie się widocznym, ekspresyjnym elementem wystroju wnętrza każdego domu.

Swoboda aranżacji
Dynamizm ceglastego koloru został delikatnie złagodzony prostotą kształtu. Funkcjonalna budowa sofy narożnikowej MADRYT z powodzeniem wkomponuje się w pomieszczenia o surowej, modernistycznej stylistyce. Zaprojektowana z prostych, geometrycznych elementów sofa podkreśli wytworny szyk każdego eleganckiego salonu, rozbudzając jednocześnie wyrazistością swej barwy każde ascetyczne wnętrze. Sofa MADRYT spełni również oczekiwania miłośników ciepłych, przytulnych pomieszczeń. Ceglasta barwa stworzy niebanalną harmonię z meblami w ciemniejszych i jaśniejszych odcieniach brązu, wprowadzając do wnętrza przyjemny, przytulny nastrój. Zarówno w przypadku surowej stylistyki wnętrza, jak i w ciepłych, kameralnych aranżacjach, sofa MADRYT stanie się integralnym elementem wystroju. Swym niepowtarzalnym urokiem wyzwoli emocje i zainspiruje do działania.

Kompozycja tradycji z nowoczesnością
Tętniący życiem Madryt znajduje się w samym sercu Hiszpanii. Nic więc dziwnego, że w mieście tym łączą się ze sobą najistotniejsze cechy hiszpańskiego temperamentu. Spokój i równowaga ducha przeplata się tu z dynamiczną, żywą mentalnością mieszkańców krajów śródziemnomorskich. Taki właśnie nastrój stał się inspiracją do zaprojektowania nowej sofy narożnikowej MADRYT firmy Gawin, której wzornictwo nawiązuje do energicznej i przepełnionej dynamiką hiszpańskiej stolicy.
Jak większość stolic europejskich, tak i Madryt podzielony jest na dwie charakterystyczne części – stare i nowe miasto, z których każda wywołuje inne emocje wśród odwiedzających. W zaciszu historycznych, zabytkowych uliczek znajdują się nastrojowe kafejki i stylowe kamieniczki, urzekające swym spokojem oraz harmonijną równowagą. Nowe miasto oferuje natomiast tętniące życiem ulice, modne restauracje i nowoczesną architekturę, której ekspresja rozbudza nasze zmysły i emocje. Pomimo, że te dwie części miasta tak różnią się panującym w nich nastrojem, razem komponują niezapomniany klimat hiszpańskiej kultury. Sofa MADRYT, łącząca w sobie dynamizm koloru z prostotą wzoru i kształtu, jest doskonałym odzwierciedleniem tego harmonijnego zestawienia tradycji z nowoczesnością.

Sofa narożnikowa MADRYT: producent – FM Gawin, cena – ok. 2 355 zł.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz