/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Piła pile nierówna - Arbortech AS160

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2008-02-12


W ofercie firmy Proma Polska jest już dostępna nowoczesna piła wielofunkcyjna Arbortech AS160. Jest to absolutna nowość na polskim rynku, która ma szanse zrewolucjonizować prace instalacyjne, remontowe i renowacyjne, a w rękach profesjonalisty może czynić prawdziwe cuda...

<font color=gray>ARBORTECH AS160     <br>       Fot. PROMA POLSKA</font><font color=gray>ARBORTECH AS160 <br> Fot. PROMA POLSKA</font>

Piła AS160 australijskiej marki Arbortech przeznaczona jest do cięcia materiałów kruchych, m.in. cegieł wypalanych, płyt gipsowych, płyt wzmacnianych włókniną, łupków na gont i drewno. Urządzenie dostarczane jest z kompletem brzeszczotów. Do urządzenia dołączona jest zdejmowalna osłona metalowa, zdjęcie której pozwala nam na zwiększenie głębokości cięcia do 120 mm. Z kolei zastosowane tej osłony zwiększa skuteczność odciągania pyłu.

SZYBKO I BEZPIECZNIE
W porównaniu z piłami konwencjonalnymi Arbortech AS160 pracuje o 40% wydajniej, zachowując przy tym wysoką precyzję. Niezwykła wydajność pracy urządzenia jest możliwa dzięki opatentowanemu roboczemu ruchowi tnącemu po okręgu dwóch przeciwbieżnych ostrzy. Podczas cięcia powstaje znikoma ilość kurzu, co sprawia, że miejsce pracy jest bardziej higieniczne, a zdrowie użytkownika mniej narażone na niebezpieczeństwo. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia odkurzacza do osłony, by praktycznie zlikwidować emisję pyłów. Większe bezpieczeństwo i komfort pracy zapewnia także uchwyt amortyzujący uderzenia i wibracje. Jest on tak zaprojektowany, by zapewnić pełną kontrolę nad urządzeniem.

KOMFORT W KAŻDEJ BRANŻY
Piła Arbortech AS160 jest stosunkowo cicha (maksymalny poziom hałasu to 108 dB w odległości 1m), lekka (4,3 kg) i praktycznie bezpyłowa, co zdecydowanie poprawia komfort pracy instalatorom wszystkich branż, konserwatorom zabytków, robotnikom budowlanym, jak również „domorosłym budowlańcom”. Urządzenie to doskonale sprawdza się w mniej lub bardziej typowych pracach instalacyjnych: wycinaniu kanałów wentylacyjnych, kanalizacyjnych, elektrycznych, itp. Podczas renowacji i remontów nie można wyobrazić sobie lepszego urządzenia do wycinania otworów okiennych i drzwiowych, cięcia spoin, cegieł, drewna budowlanego czy grubych korzeni.
Trwałość i wysoka jakość elementów, które posłużyły do wyprodukowania tego urządzenia, sprawią, że każde zadanie, którego podejmiemy się mając piłę Arbortech w swoich rękach, okaże się zadziwiająco łatwe.

Piła wielofunkcyjna Arbortech AS160: cena 4199 zł. brutto.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Napięcie znamionowe - 230 V
Maksymalna głębokość cięcia - 115 mm (do 20 brzeszczotem wyrzynającym)
Szerokość cięcia - 6,5 / 7,2 mm (w zależności od materiału)
Masa (wraz z brzeszczotem) - 4,3 kg
Prędkość bez obciążenia - 6 500 obr./min.
Poziom wibracji - 6,9 m/s
Wymiary gabarytowe (bez brzeszczotu) - dł. x szer. x wys. 345 x 75 x 210 mm Poziom hałasu maks. - 108 dB (w odległości 1m)
Moment obrotowy trzpienia uchwytu brzeszczotu - 16 Nm
Średnica przyłącza odsysacza pyłu - 30 mm

Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Urządzenia PROMA produkowane są z uwzględnieniem życzeń odbiorców w zakresie jakości i zastosowania.
Optymalna cena, nowoczesny design i wysoka jakość wykonania produktów sprawia, że urządzenia te są popularne zarówno w przydomowych warsztatach, jak i wśród profesjonalistów: w działach remontów i konserwacji przedsiębiorstw, w pracach obróbczych metali i drewna, również jako wyposażenie pracowni szkolnych i uczniowskich.

Piła pile nierówna - Arbortech AS160 (Zdjęcia: 2)

<font color=gray>ARBORTECH AS160     <br>       Fot. PROMA POLSKA</font><font color=gray>Pełen zestaw<br>w gustownej walizce  <br>  Fot. PROMA POLSKA</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz