/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Szczytno: Spotkanie na temat zasad sprzedaży drewna

Lasy Państwowe

Autor:
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2008-02-06


29 stycznia w Szczytnie odbyło się spotkanie, którego tematem był "Wpływ zasad sprzedaży surowca drzewnego na rozwój zakładów drzewnych i rozwój gospodarczy gmin".

fot. P. Kosińskifot. P. Kosiński

Spotkanie zorganizowali: starosta szczycieński, wójt Gminy Świętajno i Szczycieńskie Towarzystwo Gospodarcze. Uczestniczyli w nim: poseł Adam Krzyśków, starosta powiatu szczycieńskiego Jarosław Matłach, zastępca dyrektora generalnego LP Marian Pigan oraz dyrektor RDLP w Olsztynie Jan Karetko. W spotkaniu wzięli również udział wójtowie gmin powiatu szczycieńskiego, nadleśniczowie nadleśnictw z terenu powiatu oraz przedstawiciele Zakładów Przetwórstwa Drzewnego i RDLP w Olsztynie.

Zastępca dyrektora RDLP w Olsztynie Leszek Kranc przedstawił możliwości podaży drewna przez Lasy Państwowe oraz istniejące ograniczenia. Omówił sposób tworzenia oferty Lasów Państwowych i zasady sprzedaży drewna obowiązujące w 2008 r.

Na koniec spotkania odbyła się dyskusja, w której m.in. zgłoszono uwagi do Portalu Leśno-Drzewnego, propozycje modyfikacji służących jego uproszczeniu i doskonaleniu.

Szczytno: Spotkanie na temat zasad sprzedaży drewna (Zdjęcia: 2)

fot. P. Kosińskifot. P. Kosiński

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz