DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

NEPCon wykona audit FSC w Poznaniu i Pile

NEPCon

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2005-01-31


NEPCon wykona audit nadzoru (okresowy) gospodarki leśnej i kontroli pochodzenia produktu Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu i Pile. Firma NEPCon jest autoryzowanym przedstawicielem Programu SmartWood w Europie Wschodniej, Skandynawii i Rosji. Audit wyznaczono na pierwsza polowe lutego 2005 roku.

Fot. Drewno.pl

Audyt gospodarki leśnej ma na celu sprawdzenie czy obie Regionalne Dyrekcje Lasów Panstwowych spełniają wymogi środowiskowe (przyrodnicze) i socjoekonomiczne certyfikacji FSC. Audyt będzie prowadzony według “Tymczasowych Standardów Bałtyckiej Gospodarki Leśnej" programu SmartWood.

SmartWood weźmie również pod uwagę standardy porównawcze, które zostały opracowane dla Polski przez osoby trzecie. W celu otrzymania kopii standardów prosimy o kontakt z biurem NEPCon telefonicznie, faksem lub poprzez internet.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wyrażania uwag i komentarzy odnoszących się do gospodarki leśnej prowadzonej przez RDLP w Poznaniu i RDLP w Pile. Zachęcamy również do udzielania wszelkich informacji zarówno publicznych jak i poufnych, w najwygodniejszej dla Państwa formie.

 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz