/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Presto Structure Dąb palony

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2008-02-05


Dąb palony to jeden z nowych wzorów paneli podłogowych marki Classen, stanowiący wytworną mozaiką wyrazistego brązu z delikatnymi refleksami beżu. Kompozycja jaśniejszych i ciemniejszych odcieni brązu sprawia, że podłoga Presto Structure Dąb palony spełni oczekiwania zarówno miłośników ciepłych i przytulnych pokoi, jak i zwolenników surowych, nowoczesnych wnętrz...

<font color=gray>Panele podłogowe Presto<br> Structure Dąb palony<br>Fot. Classen</font><font color=gray>Panele podłogowe Presto<br> Structure Dąb palony<br>Fot. Classen</font>

Dąb od wieków kojarzył się ludziom z długowiecznością i wytwornością. Nic więc dziwnego, że i w dzisiejszych czasach podłogi dębowe cieszą się opinią najbardziej gustownych, trwałych i odpornych na uszkodzenia. Ich wysoka wytrzymałość jest gwarancją tego, że podłoga przez bardzo długi czas będzie nas cieszyć swą elegancją. Charakterystyczny dla dębu palonego brąz z jaśniejszymi i ciemniejszymi refleksami beżu idealnie harmonizuje się zarówno z ciepłymi, jak i zimnymi barwami, podkreślając wyjątkową atmosferę każdego wnętrza. Presto Structure Dąb palony to panele, które będąc doskonałą imitacją naturalnego drewna dębu, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Podłogi laminowane kolekcji Presto Structure z powodzeniem wpasują się w klimat każdego domu czy mieszkania. Ich wysoka wytrzymałość i odporność na ścieranie umożliwiają stworzenie eleganckiego wnętrza również w instytucjach użyteczności publicznej. Dzięki łatwemu systemowi montażu EasyConnect, możemy zapomnieć o skomplikowanym układaniu paneli z użyciem brudzącego kleju. Wysoka klasa ścieralności AC4 gwarantuje, że panele podłogowe Presto Structure będą nam służyć przez lata wiele lat.
Panele podłogowe firmy Classen dostępne są w sieciach sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych znajdziesz na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Classen Presto Structure Dąb palony – cena: 41,99 zł/m2
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC4
Klasa przeznaczenia: 32
Gwarancja: 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
System montażu: Easy Connect
Dystrybutor: Classen–Pol S.A

www.classen.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA