/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Przydatny drobiazg

Yasna Communications

Autor: inf. prasowa (opr.PR)
Źródło: Yasna Communications
Data: 2008-02-04


Nieduże, estetyczne urządzenie w białym kolorze ozdobi biurko w twojej firmie lub szafkę nocną w domu i mieszkaniu. Jego wygląd przypomina wariacje na temat zegarka z wbudowanym radioodbiornikiem. W rzeczywistości ten drobiazg może wpływać na komfort i samopoczucie obecnych w pomieszczeniu osób.

Auration 2100 (fot.LARS)Auration 2100 (fot.LARS)

W pracy i w domu mamy zbyt wiele obowiązków by zastanawiać się nad optymalnym działaniem urządzeń grzewczych, spędzać w tym celu czas w kotłowni itp. Jednocześnie jednym z podstawowych elementów dobrego samopoczucia jest odpowiednia temperatura nie tylko uczuć, ale i powietrza, które nas otacza. Jednym słowem – poczucie komfortu.

Nie trzeba schodzić do kotłowni i głowić się nad przeznaczeniem kolorowych przycisków i cyferek na panelu sterowania kotła, by w każdym pomieszczeniu mieć temperaturę dokładnie taką, jakiej sobie życzymy. Siedząc wygodnie za biurkiem lub leżąc w łóżku wystarczy wyciągnąć rękę i w paru ruchach zaprogramować prace urządzeń grzewczych tak, by za chwilę poczuć rozgrzewające ciepło czy orzeźwiający chłód… Urządzenie, które wygląda jak stylowy zegarek, palmtop lub organizer, w rzeczywistości jest bezprzewodowym sterownikiem temperatury. Jego montaż nie wymaga kucia ścian czy przeprowadzania jakichkolwiek kabli. Dzięki sterownikowi można ustawić inną temperaturę o każdej porze dnia i nocy, różną w każdy dzień tygodnia. Sterując temperaturą za pomocą takiego urządzenia – jak zapewnia producent – rachunki za ogrzewanie mogą zmaleć nawet o 30%!

Nieważne kto będzie zarządzał domowym gospodarstwem – mężczyzna czy kobieta. Warto jednak wspólnie zastanowić się nad zakupem takiego urządzenia. Koszt sterownika jest niewielki i zwraca się po paru miesiącach, a komfort życia i pracy procentuje dobrym samopoczuciu twoim, twoich bliskich i współpracowników.

Przydatny drobiazg (Zdjęcia: 2)

Auration 2100 (fot.LARS)Auration 2100 z podstawką<br>(fot.LARS)

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz