/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Dla dekarzy i sportowców nie zabrakło atrakcji

Yasna Communications

Autor: inf. prasowa (opr.PR)
Źródło: Yasna Communications
Data: 2008-02-01


Wszyscy zainteresowani ofertą firmy Röben, mogli się z nią osobiście zapoznać na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2008. Wśród producentów cegieł i dachówek, Röben był tam jednym z głównych wystawców.

Gościom odwiedzającym jego stoisko zapewniono nie tylko ciekawą ekspozycję oraz wszelkie informacje dotyczące produktów przedsiębiorstwa, ale również wiele innych atrakcji. Z pewnością należał do nich Dzień Dekarza, w czasie którego nie tylko przedstawiciele tego zawodu mogli wziąć udział w licznych konkursach sprawnościowych, jak też pochwalić się wiedzą dotyczącą tajników pracy w tym fachu.

Coś dla siebie mogli tu również znaleźć miłośnicy sportu. Stoisko odwiedziły bowiem zawodniczki sekcji piłki nożnej AZS Wrocław. Nie tylko zaprezentowały swoje umiejętności żonglowania piłką, ale też wzięły udział w konkursach sprawnościowych dla gości.

Jednak z pewnością największą atrakcją na tegorocznych targach było spotkanie z gwiazdą siatkówki – Piotrem Gruszką, który był gościem specjalnym Röben. Biorąc udział w konkursach sprawnościowych np. na najlepszy skok dosiężny czy też najdalszy ślizg siatkarski można było wygrać piłkę z autografem tego znanego siatkarza. Wszyscy kibice mogli też zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, z czego bardzo chętnie korzystali.

Dla dekarzy i sportowców nie zabrakło atrakcji (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA