/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Harmonia egzotycznego piękna i sił natury

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2008-01-31


Lapacho Negro z kolekcji Presto Structure firmy Classen zawdzięcza swój fantazyjny charakter niezwykłemu połączeniu brązowo - czekoladowych pasów, miejscami poprzeplatanych czarnymi jak heban smugami. Podłoga Lapacho Negro doskonale uwydatni urok antycznych mebli, jak też podkreśli oryginalność nowoczesnych aranżacji...

<FONT COLOR=GRAY>Panele Presto Structure <BR>Lapacho Negro<BR>Fot: Classen</FONT><FONT COLOR=GRAY>Panele Presto Structure <BR>Lapacho Negro<BR>Fot: Classen</FONT>

Lapacho, występujące w Ameryce Środkowej i Południowej, nazywane jest „drzewem życia”. Uzyskuje się z niego odświeżającą herbatę, będącą naturalnym lekiem na wiele dolegliwości. Lapacho charakteryzuje się niezwykłą twardością i wytrzymałością, cechuje je również niepowtarzalna kolorystyka.
Panele podłogowe Lapacho Negro z kolekcji Presto Structure to idealne połączenie egzotycznego piękna natury oraz trwałości. Dzięki atrakcyjnemu zestawieniu rozmytych brązowo – czekoladowych pasów, z ciemniejszymi, miejscami wręcz przechodzącymi w hebanowe, możliwa jest wymarzona kompozycja stylistyczna pomieszczenia. Podłoga Lapacho Negro doskonale podkreśli zarówno poważny charakter tradycyjnie urządzonych wnętrz, jak też wydobędzie oryginalność nowoczesnych aranżacji. Panele Lapacho Negro zadowolą gusta tych, którzy cenią zarówno wygodę, jak i ekskluzywność.

Panele podłogowe Lapacho Negro dzięki niezwykłej trwałości i wysokiej odporności na ścieranie (klasa ścieralności AC4) doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i w biurze czy w sali konferencyjnej. Specjalna kompozycja wosków ISOWAXX pokrywająca brzegi paneli sprawia, iż podłoga jest niezwykle odporna na wilgoć. System montażu Easy Connect zapewnia doskonałe i zarazem łatwe połączenie paneli - powierzchnia jest równa, a poszczególne elementy idealnie do siebie przylegają.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz