/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zamiast nowego lasu, wyrosną firmy

Autor:
Źródło:
Data: 2008-01-30


"Bydgoski Park Przemysłowy czeka na decyzję marszałka województwa Piotra Całbeckiego w sprawie przyznania dotacji na jego rozwój...

Dwie hale w Bydgoskim Parku Przemysłowym, które wkrótce zostaną oddane do użytku, cieszą się wzięciem inwestorów. Swoją produkcję uruchomi tu, między innymi, firma Metalko. Do parku powoli ściągają kolejni inwestorzy. - Pod koniec grudnia podpisaliśmy umowę z belgijską firmą ABY...
Dzięki tej inwestycji, pracę w Bydgoszczy znajdzie około 200 osób. - Nie jest wykluczone, że to będzie dopiero początek zaangażowania tej firmy w Polsce. (...)
Wiadomo jednak, że mocno zainteresowana wejściem do Bydgoszczy jest jedna z firm włoskich oraz przedsiębiorstwa holenderskie, które chciałyby postawić u nas centra logistyczne. - Wszystko powiem, gdy rozmowy będą na finiszu.
Biznes jednak łaskawszym okiem spoglądałby na BPP, gdyby jego teren był w pełni uzbrojony. - Na razie kończymy wycinkę pierwszej części lasu, mamy pozwolenie od leśnictwa na kolejną - mówi Roman Woźniak, prezes BPP..."

Express Bydgoski


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz