/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Zamiast nowego lasu, wyrosną firmy

Autor:
Źródło:
Data: 2008-01-30


"Bydgoski Park Przemysłowy czeka na decyzję marszałka województwa Piotra Całbeckiego w sprawie przyznania dotacji na jego rozwój...

Dwie hale w Bydgoskim Parku Przemysłowym, które wkrótce zostaną oddane do użytku, cieszą się wzięciem inwestorów. Swoją produkcję uruchomi tu, między innymi, firma Metalko. Do parku powoli ściągają kolejni inwestorzy. - Pod koniec grudnia podpisaliśmy umowę z belgijską firmą ABY...
Dzięki tej inwestycji, pracę w Bydgoszczy znajdzie około 200 osób. - Nie jest wykluczone, że to będzie dopiero początek zaangażowania tej firmy w Polsce. (...)
Wiadomo jednak, że mocno zainteresowana wejściem do Bydgoszczy jest jedna z firm włoskich oraz przedsiębiorstwa holenderskie, które chciałyby postawić u nas centra logistyczne. - Wszystko powiem, gdy rozmowy będą na finiszu.
Biznes jednak łaskawszym okiem spoglądałby na BPP, gdyby jego teren był w pełni uzbrojony. - Na razie kończymy wycinkę pierwszej części lasu, mamy pozwolenie od leśnictwa na kolejną - mówi Roman Woźniak, prezes BPP..."

Express Bydgoski


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA