/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RuckZuck - pomysł na własny biznes

Autor:
Źródło:
Data: 2008-01-29


RuckZuck to dynamicznie rozwijająca się, największa w Polsce sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych. Tylko w ubiegłym roku sieć poszerzyła się o 30 nowych sklepów, a już za miesiąc firma obchodzić będzie jubileusz związany z otwarciem setnego salonu. Dołączenie do tej prestiżowej sieci jest znakomitą propozycją zarówno dla osób pragnących rozpocząć działalność w nowej branży, jak również dla przedsiębiorców posiadających już doświadczenie w sprzedaży detalicznej artykułów wykończeniowych.

Sieć RuckZuck obecna jest w naszym kraju od ponad trzech lat. Podstawową ofertę punktów tej sieci stanowi ponad 140 wzorów podłóg oraz 19 kolekcji skrzydeł drzwiowych marki Classen. W salonach RuckZuck dostępne są również akcesoria niezbędne do montażu, a także szeroka gama towarów uzupełniających. Sklepy RuckZuck działają w Systemie Partnerskim, opierającym się na współpracy pomiędzy dwoma niezależnymi podmiotami gospodarczymi: RuckZuck i przedsiębiorcą - właścicielem sklepu. Firma udziela swojemu Partnerowi licencji, użycza marki i daje know-how.

Dotychczasowa strategia rozwoju sieci zakładała ekspansję w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Obecnie rozważana jest także możliwość pootwierania salonów RucklZuck w mniejszych, liczących kilkanaście tysięcy mieszkańców, miejscowościach.
Punkt handlowy funkcjonujący w ramach sieci RuckZuck, może działać samodzielnie lub stanowić wydzieloną część większego obiektu. Z uwagi na niezwykle bogatą ofertę podłóg i drzwi, ważne jest aby do dyspozycji klientów pozostawało przynajmniej 300 m2 powierzchni handlowej. Dostawy do salonów RuckZuck prowadzone są przez firmy RuckZuck i Classen – w zakresie asortymentu podstawowego (podłogi i drzwi), natomiast asortyment uzupełniający dostarczany jest przez wskazanych przez RuckZuck dostawców, z którymi podpisane zostały stosowne umowy o współpracy.

Warunki przystąpienia do sieci RuckZuck są niezwykle przyjazne. Dołączenie do Systemu Partnerskiego RuckZuck jest bezpłatne, a koszty, które trzeba ponieść ograniczają się do remontu obiektu. Zaznaczyć należy, iż RuckZuck nie narzuca sztywno przyjętych rozwiązań aranżacyjnych, dostosowując wizualizację do zastanych warunków lokalowych. Najczęściej wystarcza samo pomalowanie elewacji budynku i odświeżenie wnętrza. Partner nie ponosi żadnych nakładów związanych z produkcją i montażem elementów wizualizacji budynku oraz ekspozycji towarów – całkowity koszt Partnera w tym zakresie obejmuje 10% wartości stolarki drzwiowej przekazanej na ekspozycję.

Dyrektor do spraw rozwoju sieci RuckZuck Antoni Kornatowski zaznacza, że w trakcie uruchamiania salonu Partner otoczony jest wszechstronną opieką. Sieć oferuje wsparcie m.in. przy działaniach reklamowych i promocyjnych.

- Przed uruchomieniem dyskontu Partner otrzymuje dwa startowe pakiety reklamowe. Pierwszy obejmuje materiały reklamowe z logo RuckZuck takie jak: ubrania firmowe, wizytówki, długopisy, kubki, katalogi itp. Z drugiego pakietu finansowane są wydatki związane z reklamą nowo otwieranego sklepu. W zależności od koncepcji właściciela salonu może to być ogłoszenie w prasie, reklama radiowa, ulotki, billboardy oraz wiele innych form reklamy – mówi Antoni Kornatowski.

Działania reklamowe prowadzone z inicjatywy Partnerów już po otwarciu salonu, po uzgodnieniu z centralą sieci, są w połowie finansowane przez RuckZuck. Niezależnie od lokalnych aktywności właścicieli sklepów, sieć prowadzi również centralne akcje reklamowe przy pomocy takich nośników i mediów jak: billboardy, gazetki i ogłoszenia oraz reklamy prasowe. Więcej informacji na www.ruckzuck.pl .


RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona blisko 100 placówek. Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności.


E.C.H.O. Communications

opr. PR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz