/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Składy budowlane VOX uruchomiły sklep internetowy

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2008-01-29


Sklep internetowy z materiałami wykończeniowymi uruchomiły Składy budowlane VOX. Jest to pierwszy sklep w Polsce obejmujący zasięgiem tak dużą firmę sieciową. Sklep oferuje bogaty wybór drzwi, podłóg, paneli podłogowych, listew oraz związanych z nimi akcesoriów. W miarę upływu czasu asortyment ten będzie poszerzany.

Wszystkie produkty ze sklepu są dostępne w punktach handlowych VOX i poprzez internet można je kupić taniej niż w regularnej sprzedaży. Jest to dobra informacją dla osób planujących budowę lub remont domu. Wyróżniane na stronie głównej sklepu nowości, aktualne promocje oraz produkty cieszące się największą popularnością pomagają w podjęciu decyzji o zakupie. Ponadto zdjęcia i opisy sprzedawanych towarów są powiązane ze sobą w taki sposób, że jeśli zdecydujemy się na kupienie podłogi w określonym kolorze, otrzymamy propozycję zakupu listwy przypodłogowej w tym samym dekorze.

Zamówiony w sklepie internetowym towar można odebrać bezpośrednio ze składu najbliższego miejsca zamieszkania, bądź też może być on dostarczony do domu.

Sklep internetowy to nowatorskie przedsięwzięcie wśród firm dystrybuujących materiały wykończeniowe. „Wzrost zainteresowania zakupami przez internet jest dla nas szansą na pozyskanie nowych klientów – mówi Anna Struk, wiceprezes Składów budowlanych VOX. - Zdecydowaliśmy się otworzyć nowy kanał sprzedaży i dotrzeć do internautów, którzy często z braku czasu jak i własnej wygody, szukają towarów w sieci. Od momentu uruchomienia sklepu, będziemy analizować działania użytkowników. Pozwoli nam to na bieżące dostosowywanie sklepu do wymagań klientów, a co za tym idzie polepszenie jego funkcjonalności.”

Składy budowlane VOX to firma z 15-letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy.

Składy budowlane VOX stanowią część grupy kapitałowej VOX. Pozostałe firmy w grupie to: VOX Industrie, znany i ceniony producent mebli oraz VOX Industrie Profile, spółka zajmująca się produkcją profili pvc dla budownictwa.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz