/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Fabryka Mebli na Żywo wyprodukuje meble kuchenne

MTP

Autor: Joe
Źródło: MTP
Data: 2008-01-27


Podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA i Targów Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, które odbędą się w dniach 1-4 kwietnia 2008 roku w Poznaniu, w pawilonie 3 ruszy Fabryka Mebli. Żywa prezentacja ma na celu pokazać tajniki produkcji ciekawych wzorniczo mebli kuchennych.

Targi DREMA i FURNICA każdego roku są świetną okazją do zapoznania się z aktualną ofertą rynku dostawców do branży obróbki drewna i branży produkcji mebli. Ze względu na dużą ilość prezentowanych nowości, gdzie nie brakuje rozwiązań mających swoją premierę w właśnie w Poznaniu, oba wydarzenia cieszą się dużą popularnością wśród profesjonalistów poszukujących solidnych partnerów biznesowych. W jednym miejscu i czasie mają oni dostęp: z jednej strony do najnowszych maszyn i narzędzi, bez których trudno zapewnić sobie konkurencyjne miejsce na rynku, z drugiej – do obszernego katalogu komponentów pozwalających realizować najbardziej wyszukane kolekcje mebli. Organizatorzy targów zapewniają jednak o wiele więcej niż tylko dobrą atmosferę do prowadzenia rozmów handlowych. Wartość dodaną stanowi tutaj ciekawy program wydarzeń i interesujące przestrzenie prezentacyjne, takie jak Fabryka Mebli na Żywo.

- Ideą Fabryki jest ukazanie tajników produkcji, czyli szczegółów technologicznych pozwalających zrealizować zamysł projektanta mebli – mówi Miłosz Matelski, dyrektor targów DREMA i FURNICA. - Tym razem zdecydowaliśmy się podjąć duże wyzwanie, jakim jest produkcja mebli kuchennych i związana z tym budowa parku maszynowego.

W przedsięwzięciu udział wezmą dostawcy maszyn i narzędzi, a także komponentów do produkcji mebli. Postawiono przed nimi nie lada wyzwanie, bowiem dostarczone rozwiązania muszą być dopasowane do wymagań postawionych przez autora projektu – firmę Fabryka Mebli Sławomir Ceglewski. Opracowany projekt został rozebrany na części pierwsze i dopiero na tym etapie stworzono schemat linii produkcyjnej, a także listę wymaganych komponentów.

Uruchomieniu Fabryki Mebli na Żywo w Poznaniu towarzyszą duże emocje. Jak mówią organizatorzy, przestrzeń specjalna będzie charakteryzowała się dużym stopniem automatyzacji. Prezentacja nowoczesnej produkcji ciekawych wzorniczo i wysokiej jakości mebli powinna spotkać się z dużym zainteresowaniem zakładów meblarskich poszukujących recepty na wyższą efektywność. Zastosowanie w produkowanych meblach kuchennych najnowszych komponentów pozwoli profesjonalistom zainspirować się i dokonać konfrontacji wzornictwa z funkcjonalnością.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz