/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Szybkotnące piły od Stanley’a

Effective Public Relations<br><FONT COLOR=GRAY>Stanley Sales and Marketing Poland sp. z o. o</FONT>

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Effective Public Relations<br><FONT COLOR=GRAY>Stanley Sales and Marketing Poland sp. z o. o</FONT>
Data: 2008-01-25


Oferta firmy Stanley wzbogacona została o nowe piły z linii FatMax: piłę do prac wykończeniowych, piłę otwornicę oraz grzbietnicę...

<FONT COLOR=GRAY>Stanley piła otwornica</FONT><FONT COLOR=GRAY>Stanley piła otwornica</FONT>

Piłowanie jest jedną z najczęściej wykonywanych czynności zarówno podczas kompleksowych remontów, jak też drobnych prac w przydomowych warsztatach. Cięcie boazerii, profili czy płyt gipsowo-kartonowych jest szybsze i dużo prostsze, jeśli używamy do tego odpowiedniego sprzętu. Producent narzędzi marki Stanley wprowadza do oferty piły, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających majsterkowiczów. Trzy nowe modele - piła do prac wykończeniowych, piła otwornica i grzbietnica – reprezentują bowiem nowoczesną linię narzędzi FatMax.
Nowe piły Stanley wyposażono w bimateriałową rękojeść gwarantującą pewny chwyt, a w związku z tym pełen komfort podczas piłowania. Wykonano ją z tworzywa ABS, które gwarantuje jej dużą wytrzymałość. Rękojeść przymocowano do brzeszczotu za pomocą solidnych śrub. Dzięki temu korzystanie z piły jest całkowicie bezpieczne. Uchwyt narzędzia został zaprojektowany tak, aby odpowiadał kształtowi dłoni, a prowadzenie piły odbywało się przy wykorzystaniu kciuka.

Grzbiet wszystkich trzech modeli pił Stanley z linii FatMax został specjalnie wzmocniony. Rozwiązanie to pozwala uniknąć nadmiernego wyginania się brzeszczotu piły oraz ułatwia cięcie w linii prostej bez konieczności wielokrotnej korekty ustawienia narzędzia. Zarówno w pile do prac wykończeniowych, pile otwornicy jak i grzbietnicy zastosowano zęby typu Jet-Cut z trzema szlifowanymi krawędziami tnącymi. Pozwalają one na szybkie, a zarazem dokładne cięcie w obu kierunkach. Dzięki wbudowanemu w rękojeść kątownikowi piły z linii FatMax dają też możliwość trasowania kątów 45° i 90°.

Szybkotnące piły od Stanley’a (Zdjęcia: 2)

<FONT COLOR=GRAY>Stanley piła otwornica</FONT><FONT COLOR=GRAY> Piła do prac wykończeniowych<BR>Stanley</FONT>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz