/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

W Poznaniu zaczyna się BUDMA

Budma

Autor: dja
Źródło: Budma
Data: 2008-01-21


We wtorek zaczynają sie trwające cztery dni najważniejsze targi branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowej. Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma i Międzynarodowe Targi Maszyn, Pojazdów i Sprzętu Budowlanego Bumasz co roku przyciągają do Poznania firmy, specjalistów i klientów indywidualnych.

Na Międzynarodowe Targi Budownictwa 2008 przeznaczono 43 tys. mkw. powierzchni targowej, o ponad 16,5% zwiększyła się liczba wystawców w porównaniu z ubiegłym rokiem, a organizatorzy spodziewają się 80 tys. gości z kraju i zagranicy. Na targach maszyn budowlanych, na 9 tys. mkw. powierzchni ekspozycyjnej Targów Poznańskich będzie można zobaczyć 250 wystawców.

Targi podzielone są na salony związane z rodzajem działalności, np. poświęcone ścianom i stropom, oknom i drzwiom czy armaturze i ceramice. Będzie można też zajrzeć do takich sektorów, jak: "Informatyka dla budownictwa", "Centrum Budownictwa Sportowego", "Salonu Nieruchomości i Inwestycji".

W tym roku po raz pierwszy pojawi się salon "Drewno w budownictwie". W tej części zobaczyć będzie można wyroby z drewna dla budownictwa - od elementów konstrukcyjnych poprzez materiały wykończeniowe i wyposażenie, aż po gotowe drewniane domy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz