/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Meble z Ikei w Bydgoszczy

Autor:
Źródło:
Data: 2008-01-17


"...Otworzymy nasz sklep w Bydgoszczy w przyszłym roku - zapowiadają władze szwedzkiej sieci sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz.

O powstaniu Ikei w naszym mieście mówi się już od sześciu lat i data jej otwarcia była ciągle przekładana. Teraz nareszcie pojawiły się konkretne deklaracje i zapowiedzi. - Chcemy, żeby pierwsi klienci odwiedzili nasz sklep w Bydgoszczy już pod koniec przyszłego roku. To bardzo realny termin i myślę, że uda nam się go dotrzymać - mówi Karolina Horoszczak, rzecznik sieci.
Sklep w Bydgoszczy stanie przy ul. Fordońskiej na terenach dawnego Rometu. Będzie miał dwa poziomy i wielkością nie odbiegnie od innych polskich Ikei. Nie zabraknie w nim także restauracji i pokoju zabaw dla dzieci. - Staramy się, żeby nasze wszystkie sklepy były do siebie podobne. Między innymi dlatego dobudowujemy kolejną kondygnację do Ikei w Poznaniu - tłumaczy Horoszczak.
Nie wiadomo jeszcze, kiedy przy Fordońskiej rozpoczną się prace budowlane. - Kończymy zbieranie dokumentacji. Dopiero, kiedy załatwimy wszystkie potrzebne sprawy papierkowe, będziemy mogli ruszyć - mówi rzeczniczka i dodaje, że z reguły na wybudowanie sklepu, od momentu wbicia w ziemię pierwszej łopaty, potrzeba dziesięciu miesięcy.
Równocześnie z bydgoskim sklepem budowana będzie także Ikea w Łodzi. Modernizacji doczeka się też gdański sklep, a w Poznaniu powstanie miasteczko handlowe z kawiarniami. Szwedzka sieć została założona w 1943 r. Od tego czasu na całym świecie powstało już ponad 200 sklepów pod tym szyldem. W Polsce jest ich siedem."

Gazeta Wyborcza Bydgoszcz

dawJR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz