/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

KUVERT POLSKA Spółka z certyfikatem FSC

Autor:
Źródło:
Data: 2008-01-16


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie KUVERT POLSKA Spółka z o.o. w miejscowości Przyprostynia k/Zbąszynia.

W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-002873, obowiązujący w okresie od 08.01.2008 r. do 07.01.2013 r.
Kuvert Polska Sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dostawcą kopert w Polsce. Systematycznie, od czerwca 1995 roku (tj. daty rozpoczęcia działalności) Kuvert Polska dokłada wszelkich starań aby sprostać wymogom rynku i oczekiwaniom klientów. Wychodząc im naprzeciw firma podjęła decyzję o wdrożeniu systemu CoC (oprócz funkcjonującego już zintegrowanego systemu zarządzania jakością EN ISO 9001:2000 i środowiskiem ISO 1400:1996).
Koperty produkowane w Spółce wytwarzane są z papieru najwyższej jakości (w przypadku papieru certyfikowanego – według klasyfikacji „mieszany według FSC”). W pełni skomputeryzowany proces obsługi klienta i realizacji zleceń, park maszynowy nie odbiegający od światowych standardów, kompetentny personel jest gwarancją profesjonalnego podejścia do klienta i dostarczenia wyrobów zgodnych z zamówieniem. Wszystkie te czynniki wpływają na obecne sukcesy Spółki zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

NEPConJR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz