/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Arctic Paper Kostrzyn z certyfikatem FSC

Autor:
Źródło:
Data: 2008-01-11


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie Arctic Paper Kostrzyn S.A.

W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-002803, obowiązujący w okresie od 6 grudnia 2007 r. do 5 grudnia 2012 r.
Arctic Paper Kostrzyn S.A. (od 1993 roku w ramach szwedzkiego koncernu papierniczego Arctic Paper) jest obecnie największym wytwórcą papierów offsetowych w Polsce oraz drugim (wielkościowo) producentem papierów graficznych.
Spółka kostrzyńska specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości niepowlekanych papierów bezdrzewnych, których produkcja realizowana jest w nowoczesnym, bezpiecznym środowisku pracy, w warunkach przyjaznych naturalnemu otoczeniu. Obecnie zdolność produkcyjna papierni Arctic Paper Kostrzyn S.A. wynosi 250 tysięcy ton papieru rocznie.
Arctic Paper Kostrzyn S.A. posiada wdrożone i certyfikowane systemy: zarządzania jakością ISO 9001, bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001 oraz zarządzania środowiskowego ISO 14001 oraz akredytowane laboratorium pomiarowe. Spółka zatrudnia fachowców i specjalistów w swoich branżach, ukierunkowanych na klienta oraz optymalizację efektywności działania, co przekłada się na obecną pozycję i poziom sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Na dzień dzisiejszy większość, bo ponad 70% wyrobów znajduje klientów poza granicami kraju.

NEPConJR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA