/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Arctic Paper Kostrzyn z certyfikatem FSC

Autor:
Źródło:
Data: 2008-01-11


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie Arctic Paper Kostrzyn S.A.

W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-002803, obowiązujący w okresie od 6 grudnia 2007 r. do 5 grudnia 2012 r.
Arctic Paper Kostrzyn S.A. (od 1993 roku w ramach szwedzkiego koncernu papierniczego Arctic Paper) jest obecnie największym wytwórcą papierów offsetowych w Polsce oraz drugim (wielkościowo) producentem papierów graficznych.
Spółka kostrzyńska specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości niepowlekanych papierów bezdrzewnych, których produkcja realizowana jest w nowoczesnym, bezpiecznym środowisku pracy, w warunkach przyjaznych naturalnemu otoczeniu. Obecnie zdolność produkcyjna papierni Arctic Paper Kostrzyn S.A. wynosi 250 tysięcy ton papieru rocznie.
Arctic Paper Kostrzyn S.A. posiada wdrożone i certyfikowane systemy: zarządzania jakością ISO 9001, bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001 oraz zarządzania środowiskowego ISO 14001 oraz akredytowane laboratorium pomiarowe. Spółka zatrudnia fachowców i specjalistów w swoich branżach, ukierunkowanych na klienta oraz optymalizację efektywności działania, co przekłada się na obecną pozycję i poziom sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Na dzień dzisiejszy większość, bo ponad 70% wyrobów znajduje klientów poza granicami kraju.

NEPConJR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz