/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RuckZuck pod Tatrami

Autor:
Źródło:
Data: 2008-01-09


Bukowina Tatrzańska to najmniejsza, ale prawdopodobnie najpiękniejsza miejscowość do której zawitał RuckZuck, największa w kraju sieć sprzedaży podłóg i drzwi.

Mieszkańcy Podhala zyskali tym samym dostęp do najszerszej na rynku oferty podłóg laminowanych i drewnianych.
Bukowina Tatrzańska słynie przede wszystkim z walorów turystycznych. Licząca niespełna trzy tysiące mieszkańców miejscowość zachęca przepięknym położeniem u stóp Tatr, wspaniałymi krajobrazami i dziesiątkami pensjonatów zbudowanych w stylu zakopiańskim. Po sąsiedzku leży Białka Tatrzańska, gdzie znajduje się najnowocześniejsza w Polsce stacja narciarska. Na tle tego przepięknego krajobrazu powstał sklep sieci RuckZuck, wyróżniający się bogatym i niepowtarzalnym asortymentem. Oferta sieci liczy ponad 140 wzorów podłóg i 19 kolekcji skrzydeł drzwiowych w najróżniejszych wariantach, co razem daje liczbę niemal 2 tysięcy kombinacji.
Dyskonty RuckZuck nie zawsze powstają jako zupełnie nowe inwestycje. Często bywa tak, że przedsiębiorca prowadzący do tej pory sprzedaż podłóg i drzwi różnych marek decyduje się dołączyć do dużej sieci i związać z jednym dostawcą. Takie właśnie rozwiązanie wybrał Stanisław Nycz, właściciel sklepu RuckZuck w Bukowinie Tatrzańskiej. Po Zakopanem, Jabłonce i Szaflarach to już czwarty na Podhalu sklep pana Stanisława należący do tej sieci.

E.C.H.O. Communications


JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz