/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ergonomicznie i w dobrym stylu

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2008-01-09


Bóle kręgosłupa, napięcie mięśni, zmęczenie i brak wydajności - to skutki źle dobranych krzeseł, na których siedzimy przecież kilka, a czasem nawet kilkanaście godzin dziennie. Odpowiedzią na potrzeby pracowników biurowych jest ergonomiczny fotel obrotowy Evan z kolekcji firmy Dziedzic, 24 h at work.

<font color=gray>Krzesło Evan<br> z kolekcji 24h at work</font><font color=gray>Krzesło Evan<br> z kolekcji 24h at work</font>

W walce o zdrowy kręgosłup
Współczesny tryb życia sprzyja chorobom kręgosłupa i wadom postawy. Większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej, podczas wielogodzinnej pracy przy biurku, najczęściej na nieodpowiednio dobranych i źle wyprofilowanych krzesłach. Cierpi na tym przede wszystkim nasz kręgosłup, który, dla prawidłowego funkcjonowania, potrzebuje zachowania odpowiedniej pozycji. Naprzeciw tym potrzebom wyszła firma Dziedzic, tworząc fotel biurowy Evan z serii 24h at work, który adaptuje się do wymagań wszystkich użytkowników, zapewniając komfortowe siedzenie. Mocne, a jednocześnie niezwykle mobilne podparcie części lędźwiowo - krzyżowej zapewnia efekt prostego siedzenia w każdej pozycji, bez odczuwania żadnego wysiłku czy dyskomfortu. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko i regulacja jego wysokości umożliwiają natomiast zachowanie właściwego ułożenia nóg, tak aby zapobiegać ich uciskowi, a tym samym zaburzeniom układu krążenia.

Idealna funkcjonalność
Evan to doskonale wyprofilowany mebel ergonomiczny, który łatwo i swobodnie dostosowuje się do sylwetki użytkownika. Zastosowanie nowoczesnych mechanizmów regulacyjnych pozwala na tzw. dynamiczne siedzenie. Dzięki temu każdy element fotela podąża za ruchami naszego ciała. Evan, jako jeden z modeli serii 24h at work, został zaprojektowany z dbałością o szczegóły, które ułatwiają pracę i zapewniają wygodę użytkowania. Dostępne w tym meblu rozwiązania technologiczne dostosowują go do indywidualnych potrzeb, gwarantując komfort pracy każdemu, bez względu na wzrost czy budowę ciała.

Ergonomia w biurze
Fotel obrotowy Evan firmy Dziedzic wyróżnia się możliwością regulacji samego siedziska, i to nie tylko w pozycji pionowej góra-dół, jak przy standardowych krzesłach dostępnych na rynku. System Move Plus gwarantuje przemieszczanie tego elementu także w poziomie, co pozwala dostosować jego głębokość, a tym samym powierzchnię do wymagań użytkownika. Mechanizm Epron Synchro, zastosowany dodatkowo w fotelu biurowym Evan, umożliwia synchroniczne, a więc jednoczesne i proporcjonalne, odchylenie siedziska wraz z oparciem. Można je wtedy zablokować w najbardziej odpowiednim układzie, adekwatnym do rodzaju wykonywanej pracy, lub po prostu swobodnie „bujać się”, korzystając z chwili relaksu. Dynamizm siedzenia wspiera ponadto regulacja wysokości oparcia, a mobilne podłokietniki zapewniają wygodne ułożenie rąk. Ergonomiczne mechanizmy, w które wyposażone zostało krzesło Evan z serii 24h at work, zapewnią komfortową i efektywną pracę wszystkim pracownikom. Elegancka i funkcjonalna prostota jego kształtów, inspirowana najnowszymi trendami, sprawi ponadto, że wnętrze biura zyska niepowtarzalny klimat.
Fotelowi biurowemu Evan można łatwo nadać indywidualny styl, wybierając spośród wielu ciekawych wersji dostępnych w ofercie firmy Dziedzic, 24h at work. Do wyboru mamy trzy rodzaje podłokietników lub model bez podparcia dla rąk. Z kolei zróżnicowana kolorystyka elementów metalowych oraz barwne tkaniny obiciowe pozwolą na stworzenie krzesła, które doskonale wkomponuje się w przestrzeń biura i odda charakter jego użytkownika.

Ergonomicznie i w dobrym stylu (Zdjęcia: 2)

<font color=gray>Krzesło Evan<br> z kolekcji 24h at work</font><font color=gray>Evan firmy Dziedzic<br>dopasowuje się do<br> sylwetki użytkownika</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz