/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Emulsja impregnująca do podłóg laminowanych

Classen

Autor: opr. JR
Źródło: Classen
Data: 2008-01-06


Innowacyjna formuła emulsji Classen Nano Silver tworzy powłokę ochroną, która niczym tarcza odpycha mikroorganizmy i kurz. Firma Classen, lider w branży podłóg laminowanych, wprowadziła na rynek nowoczesny środek impregnujący do pielęgnacji podłóg – Classen Nano Silver, który dzięki zawartości drobinek srebra niszczy bakterie, utrzymując powierzchnię w czystości...

Emulsja impregnująca do podłóg laminowanych Classen Nano SilverEmulsja impregnująca do podłóg laminowanych Classen Nano SilverFot. Classen

Podłoga lśniąca czystością
Lśniąca i wypielęgnowana podłoga, wkomponowana kolorystycznie w aranżację pomieszczenia, jest ozdobą każdego wnętrza. Niestety jest także elementem najbardziej narażonym na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, dlatego może stanowić siedlisko niebezpiecznych bakterii. Tradycyjne płyny i emulsje do czyszczenia podłóg usuwają zabrudzenia, ale ich działanie nie jest na tyle długotrwałe, by zapewnić pełną ochronę przed kurzem i niekorzystnymi dla naszego organizmu mikroorganizmami. Zastosowanie nanocząsteczek srebra wspomaga walkę z zarazkami i zdecydowanie przedłuża bakteriobójcze działanie emulsji Nano Silver firmy Classen.

Technologia Nano Silver to połączenie biobójczego działania srebra, znanego od wieków, z najnowszą dziedziną nauki zwaną nanotechnologią. Srebro rozdrobnione do wielkości nano to drobinki o wielkości miliardowej części metra. Te niewidoczne gołym okiem cząsteczki posiadają silne właściwości bakteriobójcze, dlatego coraz częściej wykorzystywane są w medycynie, w produktach chemii gospodarczej, a także w klimatyzatorach. Teraz drobinki srebra, zatopione w emulsji Classen Nano Silver, pomogą utrzymać nasze mieszkania w czystości i chronić bliskich przed niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami. Naturalne właściwości lecznicze srebra znane są już od starożytności. Grecy, aby zapobiec szerzeniu się chorób, pokrywali warstwą srebra naczynia, których używali do jedzenia i picia.

Emulsja impregnująca do pielęgnacji podłóg Nono Silver firmy Classen to środek nowej generacji, o silnych właściwościach bakterio- i grzybobójczych. Aktywne cząsteczki srebra odkładają się po każdym umyciu podłogi nie tylko na równej powierzchni, ale także we wszystkich szczelinach, mikroszczelinach i fugach. Dzięki temu podłoże zaimpregnowane emulsją Nano Silver będzie pod pełną i stałą ochroną antybakteryjną oraz zostanie zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Niszczenie pierwszych zarazków rozpoczyna się już po upływie kilku minut od użycia emulsji.

Właściwa pielęgnacja podłóg ma bardzo duże znaczenie dla zachowania ich piękna i ochrony przed zużyciem wynikającym z codziennego użytkowania. Emulsja Classen Nano Silver impregnuje czyszczone powierzchnie, przedłużając tym samym ich trwałość. Dzięki antyelektrostatycznym właściwościom opóźnia także osadzanie się kurzu. Środek pogłębia naturalny kolor czyszczonych powierzchni i nadaje im lekki połysk, zapewniając jednocześnie ochronę antypoślizgową. Drobinki srebra zatopione w emulsji impregnującej do podłóg laminowanych Classen Nano Silver nie tylko pomogą zadbać o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, ale także o trwałość i piękno naszych podłóg.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz