/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

NEPCon przyznał kolejny certyfikat FSC

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-01-07


NEPCon przyznał certyfikat FSC Zakładowi Przetwórstwa Drewna, Piotr Czyżewski, Andrzej Koch, Zbigniew Piechota, Spółka jawna

W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie Zakład Przetwórstwa Drewna, Piotr Czyżewski, Andrzej Koch, Zbigniew Piechota, Spółka jawna w miejscowości Czarnków. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-002855, obowiązujący w okresie od 03.01.2008 r. do 02.01.2013 r.

Spółka zlokalizowana w Czarnkowie przy ulicy Wileńskiej 5 posiada w sprzedaży elementy ogrodowe (rollbordery, palisady) wykonane z sosny, modrzewia oraz tarcicę sosnową, modrzewiową oraz dębową. Całość materiału przyjmowana i przetwarzana w zakładzie w Czarnkowie pozyskiwana jest z obszarów certyfikowanych zgodnie z wymaganiami FSC. Wieloletnie doświadczenie na rynku drzewnym (i związana z tym znajomość specyfiki branży), profesjonalne podejście do każdego klienta oraz dobrej jakości wyrób są gwarantem zadowolenia ze współpracy z firmą panów Czyżewskiego, Kocha oraz Piechoty.

Liczba wyświetleń: 1381


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA