/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
DESIGN

Meble pełne erotyzmu

Sexyfurniture.nl

Autor: JR
Źródło: Sexyfurniture.nl
Data: 2007-12-18


Jednych bulwersują, innych zachwycają. Jedno jest pewne - nie sposób przejść obok nich obojętnie...

<font color=gray>Mario Philippona w pracowni</font><font color=gray>Mario Philippona w pracowni</font>

Meble, których chce się dotknąć
Zamiłowanie do drewna jako materiału rzeźbiarskiego i fascynacja kobiecym ciałem to główne wyróżniki dzieł Mario Philippony, który swoją pracownię w holenderskim mieście Maasland otworzył w 1993 roku, a od pewnego czasu zajął się także produkcją nietypowych mebli. Oryginalne w formie, perfekcyjnie wykonane wzbudzają emocje i pożądanie nie tylko wśród potencjalnych nabywców. O holenderskim stolarzu głośno już w całej Europie a ceny jego "mebli" przyprawiają o zawrót głowy.

Box on Heels - szafa za 5 tys. €
Dla przykładu unikatowy stół "TRIO" można nabyć za kwotę 19.995 €, a za "4Legs" - perwersyjny i prowokujący fotel musimy zapłacić prawie 8 tys. euro.

Drobniejsza galanteria także pozostaje na podobnym pułapie cenowym. "Tittyfrutty" - posadowiona na czterech pełnych piersiach misa na owoce, wykonana z wiązu to jedyne 1.595 EU. Zestaw dla młośników wina "Wine on Heels" kosztuje 1.295 euro. Amatorów na zakup dzieł Mario Philippony wciąż nie brakuje.

W swojej ofercie artysta ma zarówno szafy, stoły, krzesła, wazony, jak i misy na owoce, dla koneserów stojaki do wina i kieliszków. Choć meble mają nietypowe kształty, artysta stara się, aby były tak samo funkcjonalne, jak ich tradycyjne odpowiedniki. Do szafy można schować ubrania, a przy stole jeść (o ile oczywiście komuś nie przeszkadza wypięta drewniana pupa).

Wszystkie meble wykonane przez Mario Philippona można zobaczyć i kupić (!) na stronie internetowej artysty: www.sexyfurniture.nl

Meble pełne erotyzmu (Zdjęcia: 4)

<font color=gray>Mario Philippona w pracowni</font>Wine on Heels unikalny zestaw dla miłośników winaTittyfrutty fantazyjna misa na owoceTrio - ten oryginalny stół można kupić za 19.995 &#8364

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

ha;)

Takie rzeczy tylko w w takim kraju jak Holandia;)

lyon [2]Odpowiedz na ten komentarz2012-01-07 10:02:36

Zgłoś nadużycie

A ja bym chciał mieć taki mebel:)

Można?można!

Wujek [387]Odpowiedz na ten komentarz2012-01-08 20:36:37

Zgłoś nadużycie

Tak, a który bo przy takim stole to ja bym się nie mógł skupić przy ...

jedzeniu.
Ale kobieta bez głowy;) jest genialna.

lyon [2]Odpowiedz na ten komentarz2012-01-12 21:08:45

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA