/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Certyfikat FSC dla PPUH TRAK Sp. j.

Autor:
Źródło:
Data: 2007-12-18


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe TRAK Sp. j. w miejscowości Garbatka Długa/ k. Pionek.

W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-002812, obowiązujący w okresie od 13 grudnia 2007 r. do 12 grudnia 2012 r.
Tartak TRAK Sp. j. z siedzibą w Garbatce Długiej/ k. Pionek w ramach funkcjonujących grup wyrobów FSC oferuje łaty, graniaki, kantówki z sosny oraz kantówki ze świerku - czyste według FSC. Dbałość o wysoką jakość materiału, dążenie do zadowolenia klienta oraz spełnienia jego oczekiwań (w tym posiadanie certyfikatu FSC) jest dewizą pracowników zatrudnionych w zakładzie. Przedsiębiorstwo posiadające również wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami ISO 9001:2000 systematycznie doskonali procesy zachodzące w organizacji oraz w kontaktach z klientem. Dzięki temu ilość nabywców ciągle wzrasta przyczyniając się do rozwoju firmy.

NEPCon

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz