/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Pożegnanie DG LP Andrzeja Matysiaka

Autor:
Źródło:
Data: 2007-12-17


W siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie odbyła się uroczystość pożegnania Andrzeja Matysiaka, odwołanego z funkcji dyrektora generalnego Lasów Państwowych.

Dyrektor Andrzej Matysiak otrzymał od pracowników Dyrekcji Generalnej pamiątkowy album oraz list z podziękowaniem za dwuletnią współpracę.
„Proszę przyjąć nasze podziękowania za wspólną pracę w dobrej atmosferze oraz życzliwość, zrozumienie i pomoc okazywaną szczególnie tym, którzy jej potrzebowali w trudnych sytuacjach życiowych.
Jesteśmy przekonani, że Lasy Państwowe w okresie kierowania nimi przez Pana znacznie umocniły swoją pozycję nie tylko pod względem gospodarczo-finansowym, ale również podjęły szereg ważnych działań rozwojowych.
Jako pracownicy Dyrekcji Generalnej jesteśmy dumni, że Lasy Państwowe cieszą się uznaniem społecznym, stanowią przykład sukcesu w dostosowaniu się do warunków gospodarki rynkowej, a polskie leśnictwo jest cenione w Europie” – napisali w liście pracownicy DGLP.
Andrzejowi Matysiakowi podziękował również obecny dyrektor generalny Jerzy Piątkowski: – Przez te dwa lata, kiedy kierował pan pracą Lasów Państwowych, wiele ważnych dla leśników spraw udało się pozytywnie załatwić. Dziękuję za to panu dyrektorowi w imieniu ministra środowiska oraz własnym – powiedział.
Dyrektor Andrzej Matysiak również dziękował za współpracę i podkreślał, że zespół Dyrekcji Generalnej zasługuje na najwyższe pochwały.
– Dzięki możliwości pracy z państwem mogłem się wiele nauczyć. Był to dla mnie trudny okres, ale dzięki państwa pomocy i zaangażowaniu udało się go przetrwać. Mam nadzieję, że nadal będą państwo tak dobrze pracować dla dobra polskich lasów i leśnictwa – powiedział ustępujący dyrektor.

Przemysław Przybylski
rzecznik prasowy LP


www.lp.gov.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz