DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RuckZuck już niedługo w Białymstoku

Autor:
Źródło:
Data: 2007-12-17


Białystok to kolejne miasto na wschodnich krańcach Polski, w którym na przełomie roku ruszy dyskont RuckZuck, największej w kraju sieci oferującej podłogi laminowane, drewniane i drzwi.

Nowy sklep to już trzecia placówka RuckZuck na Podlasiu - od kilku miesięcy salony należące do sieci działają w Augustowie i Suwałkach.
Maciej Drzewiński od wielu lat prowadzi w Białymstoku duży market budowlano – wykończeniowy. Nieopodal dworca głównego PKP, blisko centrum miasta klienci znajdą wszystko, co może być potrzebne przy budowie domu i urządzaniu mieszkania. Na powierzchni 500 m. kw. dostępne są materiały budowlane, tynki, płytki ceramiczne, farby, lakiery i inne materiały wykończeniowe. Już wkrótce na części powierzchni centrum działalność rozpocznie dyskont RuckZuck. Klienci będą mogli wybierać spośród najbogatszej na rynku oferty liczącej 140 wzorów podłóg i 19 kolekcji drzwi.
- Bardzo zależało nam na tym, by nasza oferta była jak najpełniejsza. Chcieliśmy żeby odwiedzający nas klient pod jednym dachem znalazł wszystko, co jest potrzebne przy budowie lub remoncie. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z RuckZuck, bo dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom towar najwyższej jakości, ale jednocześnie w przystępnej cenie – powiedział kierownik sklepu Maciej Drzewiński.
Z racji bliskości granicy sklep jest chętnie odwiedzany nie tylko przez mieszkańców województwa podlaskiego. Do centrum przybywają klienci z pobliskiej Białorusi, ale też z Litwy, a nawet Łotwy. Podobna sytuacja ma miejsce w otwartym w tym samym czasie dyskoncie RuckZuck w Tomaszowie Lubelskim, z którego chętnie korzystają na przykład Lwowiacy.
Każdy, kto odwiedzi białostocki sklep napotka tam miłą i fachową obsługę. Sprzedawcy będą doradzać przy wyborze odpowiedniej podłogi czy drzwi. Zakupiony towar zostanie dowieziony jest do klienta, sklep dysponuje też wyspecjalizowaną ekipą, która na miejscu ułoży podłogę lub zamontuje drzwi.
RuckZuck jest obecny w naszym kraju dopiero od trzech lat, jednak przez ten niedługi czas zbudowano sieć liczącą ponad 90 placówek. Na początku przyszłego roku RuckZuck szykuje jubileusz – otwarcie setnego dyskontu.
Dyrektor do spraw rozwoju sieci RuckZuck Antoni Kornatowski zapowiada, że zamiarem firmy jest stworzenie rozwiniętej sieci sprzedaży. Ma to sprawić, że dyskonty RuckZuck, a wraz z nimi bogata oferta podłóg i drzwi firmy Classen, znajdą się w zasięgu dojazdu każdego Polaka.
Sklep RuckZuck Partner: ASKO, ul. Kolejowa 19A, 17-501 Białystok

Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności. RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 90 placówek.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz