DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Vox Meble rozwija zagraniczną sieć salonów

Vox Meble

Autor: oprac. dja
Źródło: Vox Meble
Data: 2007-12-12


Na początku grudnia zostały otwarte nowe salony firmowy Meble Vox w Kijowie (Ukraina) i Sofii (Bułgaria).

Salon Vox Meble w Sofii <br>fot. Vox MebleSalon Vox Meble w Sofii <br>fot. Vox Meble

Sklep w Kijowie jest drugim w salonem Vox Meble w stolicy Ukrainy i piątym na terenie tego kraju.

Również drugi jest nowy sklep w Sofii. To zarazem czwarty w Bułgarii. Salon mieści się w centrum handlowym Lulin. Na pierwszym piętrze, na powierzchni 250m2 można zobaczyć wszystkie kolekcje mebli Vox: DJ Metalik, Visage, Modern, Amarone, Romeo i Julia, Romantic, Imperium, Pacyfic, Magellan. Swoje miejsce ma tam także galeria artykułów dekoracyjnych przedstawiająca ofertę m.in. ceramiki, szkła, przedmiotów z cyny i aluminium, luster, zegarów, pościeli oraz lamp dopasowanych do poszczególnych kolekcji mebli.

Na osoby, które odwiedzą salon czeka wyjątkowa promocja – przy zakupie trzech wybranych mebli z kolekcji Modern, Klient otrzyma czwarty gratis. W salonie Meble Vox sprzedawcy udzielają szczegółowych informacji na temat wszystkich kolekcji mebli oraz pomogą w wyborze artykułów dekoracyjnych.

Otwarcie kolejnych salonów firmowych Meble Vox jest konsekwencją rozwoju sieci liczącej obecnie ponad 150 placówek w kraju i za granicą. Oprócz Kijowa i Sofii, marka obecna jest m.in. w takich stolicach jak Berlin, Praga, Bratysława, Wilna, Ryga, Zagrzeb.

Firma Vox Industrie S.A. właściciel marki Meble VOX stanowi część Grupy Kapitałowej Vox. Istnieje na rynku od 1990 roku i należy do czołówki producentów mebli w Polsce. Założycielem firmy i jej właścicielem jest Piotr Voelkel. Początki firmy wiążą się z produkcją mebli dziecięcych. Rozwój i zdobycie silnej pozycji w branży był możliwy dzięki pasji związanej z projektowaniem i wzornictwem. Projekty mebli opierają się na najnowszych wzorach światowego designu, co w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność, długą tradycją w produkcji mebli i zaawansowaną technologią, składa się na wyjątkowość mebli VOX. Jakość VOX potwierdzają normy m.in. ISO 9001, pod nadzorem TÜV Köln Rheinland oraz liczne atesty, certyfikaty, wyróżnienia i medale przyznawane na targach w kraju i za granicą. Obecnie najnowsze kolekcje mebli Vox to: Visage i Amarone, inne kolekcje to: Modern, Imperium, Art Deco Style, Kamasutra, Romeo i Julia, Romantic, Magellan, Pacyfic. Bogata i różnorodna stylistycznie jest także oferta artykułów dekoracyjnych obejmująca kilkaset wzorów. Meble VOX są dostępne w sieci ponad stu salonów w Polsce i kilkudziesięciu za granicą. Eksportowane są do 36 krajów. Docierają na rynki europejskie, a także do USA.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz