/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

RuckZuck w Tomaszowie Lubelskim

Autor:
Źródło:
Data: 2007-12-11


Największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck już wkrótce zawita na wschodni kraniec Polski. Nowy dyskont spod znaku białej błyskawicy na czerwonym tle na początku przyszłego roku zostanie otwarty w Tomaszowie Lubelskim.

Radosław Zawadzki, właściciel salonu RuckZuck w Tomaszowie Lubelskim, od lat prowadzi centrum wykończeniowe, w którym można się zaopatrzyć m. in. w płytki ceramiczne, systemy dociepleń, ceramikę sanitarną, instalacje hydrauliczne i płyty kartonowo – gipsowe. Do pełnej oferty wykończeniowej brakowało jeszcze podłóg i drzwi.
Pan Radosław zdecydował się nawiązać współpracę z RuckZuck, siecią o ugruntowanej pozycji i renomie, cieszącej się marką lidera na rynku sprzedaży podłóg.
- Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z RuckZuck, dzięki niej oferta mojego sklepu stała się bardziej kompletna, a tym samym stałem się bardziej konkurencyjny na rynku w moim regionie. Klienci mojego sklepu przyjeżdżają z odległości ponad 60 km, całkiem liczną grupę stanowią również goście z oddalonego o 90 km Lwowa – powiedział Radosław Zawadzki.
Tomaszowski sklep zlokalizowany jest na obrzeżach miasta, przy drodze prowadzącej do Zamościa. Podobnie jak w innych miastach sklep Radosława Zawadzkiego znajduje się w sąsiedztwie hurtowni z materiałami budowlanymi, płytkami ceramicznymi i farbami. W ten sposób, wraz z czterema innymi firmami, tworzy centrum budowlano – wykończeniowe. Dzięki temu klienci w jednym miejscu mają dostęp do wszystkiego, czego potrzebują przy budowie domu czy wykańczaniu mieszkania.
RuckZuck w Tomaszowie Lubelskim będzie dysponował tymi wszystkimi atutami, które przyciągają klientów do sklepów sieci w innych częściach Polski. Sprzedawcy fachowo doradzą przy wyborze odpowiedniego artykułu. Zakupiony towar zostanie na życzenie klienta dostarczony pod wskazany adres, a specjalistyczna ekipa zajmie się montażem drzwi lub ułożeniem podłogi na miejscu.
Antoni Kornatowski, dyrektor do spraw rozwoju sieci RuckZuck, zapowiada, że zamiarem firmy jest stworzenie rozwiniętej sieci sprzedaży. Ma to sprawić, że dyskonty RuckZuck znajdą się w zasięgu dojazdu każdego Polaka.
- Intensyfikujemy poszukiwania lokali poprzez zaangażowanie potencjalnych partnerów. W najbliższych latach planujemy rozszerzenie naszej strategii, co zaowocuje jeszcze dynamiczniejszym rozwojem sieci – mówi Antoni Kornatowski.
Plany rozwoju RuckZuck na najbliższe dwa lata zakładają, że do sieci ma docelowo należeć około 250 punktów.
JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA