DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Fameg w Kolonii

Fameg SA

Autor:
Źródło: Fameg SA
Data: 2005-01-28


Po raz kolejny Zakłady Mebli Giętych "Fameg" S.A. zaprezentowały swoją ofertę na Targach Meblarskich w Kolonii - największej tego typu imprezie na świecie, która odbyła się w dniach 17-21 stycznia 2005r.

fot. Famegfot. Fameg

Radomszczańska spółka na swoim stoisku pokazała przede wszystkim zupełnie nowe meble - nowoczesne, pasujące do obowiązującej obecnie stylistyki wnętrz. Były to modele utrzymane w jasnym, naturalnym wybarwieniu buku i dębu, wprowadzające zupełnie nowe rozwiązania technologiczne.

Ekspozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających ją klientów. Wyjątkowo dobrze przyjęto najnowszy projekt stołka barowego, wykonanego ze sklejki, ze skórzaną tapicerką. Podobały się krzesła z serii A 0448 produkowane na rynek kontraktowy, wykorzystujące technologię gięcia sklejki, a także nowy model krzesła składanego.

Podczas trwania targów udało się nawiązać dużo kontaktów handlowych. Podjęto współpracę z klientami z Afryki Południowej, na którym to rynku Fameg był dotąd stosunkowo mało obecny. Pojawili się kontrahenci z tak egzotycznych miejsc jak Barbados czy Libia. Impreza w Kolonii była jednak przede wszystkim okazją do spotkania ze stałymi, sprawdzonymi i poważnymi klientami. Potwierdzono zawarte wcześniej zamówienia na 2005r., złożono nowe, omówiono nowe oferty i formy współpracy.

Obecny na targach Prezes Janusz Śliwakowski podkreśla z zadowoleniem, że tegoroczne stoisko Famegu było przejrzyste, dobrze skomponowane i było jedną z najładniejszych ekspozycji targów. Jednoczesnie tegoroczne targi były dla firmy najlepsze w ciagu ostatnich trzech lat obecności spółki w Kolonii.

Fameg w Kolonii (Zdjęcia: 2)

fot. Famegfot. Fameg

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz