DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

30 nowych punktów sprzedaży w 2008 roku

RuzkZuck

Autor:
Źródło: RuzkZuck
Data: 2007-11-29


Kończący się rok był dla RuckZuck, największej w kraju sieci oferującej podłogi i drzwi, czasem dynamicznego rozwoju. W 2007 roku pojawiło się aż 30 nowych sklepów spod znaku białej błyskawicy na czerwonym tle...

Na rok 2008 planowane jest otwarcie podobnej liczby nowych punktów. Do sieci należy obecnie już ponad 90 placówek, a liczba ta wciąż wzrasta. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy powstało aż 30 nowych sklepów RuckZuck. Wraz z początkiem tego roku dwie placówki sieci, oferujące podłogi i drzwi firmy Classen, pojawiły się w północnej części Polski – w Szprotawie i w Gdańsku. Zanim skończyła się zima, nowe sklepy otwarto też na południu, w Wieluniu, Bytomiu i Tarnowskich Górach, a wiosnę przywitały nowe salony w Iławie, Ostrowcu Świętokrzyskim i Elblągu.

W drugiej połowie roku sieć Ruck Zuck poszerzyła się o nowe punkty w takich miastach jak Ełk, Szczytno, Leszno, Konin i Świdnica. Zanim nadejdzie nowy, 2008 rok, salony RuckZuck pojawią się również w Białymstoku i Tomaszowie Lubelskim. Adam Wawrzyńczyk, koordynator do spraw sieci RuckZuck, zdradza, że przyszłoroczne plany zakładają zachowanie obecnego tempa rozwoju. Oznacza to powstanie kolejnych 30 placówek w różnych regionach Polski.

Sieć RuckZuckl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności. RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 90 placówek.Sieć sprzedaży RuckZuck wywodzi się z Rybnika, śląskiego miasta, gdzie swoją siedzibę ma polski oddział głównego dostawcy sieci - firmy Classen – producenta szerokiego asortymentu podłóg i drzwi. Nie dziwi nas więc fakt, że właśnie w województwie śląskim mieści się najwięcej salonów w czerwono – białych barwach – razem z otwartym we wrześniu salonem w Mysłowicach jest ich obecnie aż trzynaście. Sklepy Ruck Zuck można znaleźć jednak równie często także w innych regionach Polski. Mazowsze może poszczycić się sześcioma należącymi do sieci dyskontami, po siedem sklepów działa w województwie pomorskim i wielkopolskim, a w podkarpackim jest ich aż osiem. Są jednak i takie miejsca, jak Ziemia Lubuska, gdzie na razie jest tylko jeden salon – takie regiony bierze się szczególnie pod uwagę w przyszłorocznych planach rozwojowych. Dyrektor do spraw rozwoju sieci RuckZuck Antoni Kornatowski zapowiada, że zamiarem firmy jest stworzenie rozwiniętej sieci sprzedaży. Ma to sprawić, że dyskonty RuckZuck, a wraz z nimi bogata oferta podłóg i drzwi firmy Classen, znajdą się w zasięgu dojazdu każdego Polaka.

- Intensyfikujemy poszukiwania lokali poprzez zaangażowanie potencjalnych partnerów, naszych przedstawicieli i agencji nieruchomości. Szukamy także osób, które gotowe są wybudować własny obiekt – mówi Antoni Kornatowski. RuckZuck jest obecny w naszym kraju dopiero od trzech lat, ten niedługi czas wystarczył jednak, by czerwono – białe sklepy zdążyły trwale wpisać się w krajobraz polskich miast i miasteczek. Dziewięćdziesiąt sklepów to liczba, która napawa dumą właścicieli – nie jest to jednak jeszcze koniec podróży, lecz tylko przystanek w drodze do coraz dynamiczniejszego rozwoju. Placówek propagujących hasło: „RuckZuck: szybko i fachowo” ma być w Polsce docelowo aż dwieście.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz