/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

RuckZuck nad Drwęcą

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-27


Największa w kraju sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck już wkrótce zaprosi klientów do swojego sklepu w Brodnicy. Salon w tym kujawsko – pomorskim mieście będzie liczył aż 500 m. kw.
Brodnica to nieduże, 30-tysięczne miasteczko, pięknie położone wśród jezior Pojezierza Chełmińsko-Dobrzyńskiego...

W takim malowniczym otoczeniu swoich pierwszych klientów przyjmie pod koniec listopada nowy sklep sieci RuckZuck, oferujący szeroki wybór ponad 140 wzorów podłóg i 19 wzorów drzwi. Brodnicka placówka znajduje się w samym centrum miasta, około 200 m od rynku. Właściciel sklepu, Zbigniew Kamiński, dysponuje tam sporym, liczącym aż 1500 m. kw. obiektem. Na pierwszym piętrze od lat prowadzona była sprzedaż wykładzin, dywanów i tapet. W zamierzeniach przedsiębiorcy, parter budynku miał być wykorzystany w taki sposób, by poszerzyć ofertę materiałów wykończeniowych. Dlatego po namyśle Zbigniew Kamiński postanowił przeznaczyć wolne dotąd 500 m. kw. na parterze na salon sieci RuckZuck, oferujący podłogi i drzwi. - Za rozpoczęciem współpracy z RuckZuck przemawia jej główny dostawca – firma Classen. Taki partner oznacza renomę, wysoką jakość produktów oraz korzystne ceny producenta. Dla odwiedzającego salon klienta są to najważniejsze cechy, na jakie zwraca uwagę – powiedział Zbigniew Kamiński.

REKLAMA
Cennik usług reklamowych


Właściciel sklepu cieszy się, że mieszkańcy Brodnicy zyskają dostęp do szerokiej propozycji materiałów do wykańczania wnętrz w jednym miejscu. Pod jednym dachem można znaleźć wszystko, co jest związane z podłogami: wykładziny, dywany, podłogi laminowane i drewniane. Firma pana Kamińskiego zajmuje się też profesjonalnym układaniem wykładzin, a teraz dodatkowo wyspecjalizowana ekipa RuckZuck zajmie się również montażem podłóg i drzwi. Brodnicki sklep to kolejna inwestycja RuckZuck w północno-wschodniej Polsce w ostatnich miesiącach. W sąsiednim województwie warmińsko-mazurskim niedawno otwarto sklepy RuckZuck w Szczytnie i Ełku, a z kolei w Iławie działa salon również należący do Zbigniewa Kamińskiego.
Koordynator do spraw sieci RuckZuck, Adam Wawrzyńczyk, podkreśla, że sklepy zostały tak zaprojektowane aby jak najbardziej ułatwić klientowi dokonanie wyboru podłogi i drzwi.
- W naszych salonach stawiamy na stale dostępny, bogaty asortyment wysokiej jakości artykułów w cenach producenta. Klientów ma przyciągać dodatkowo kompleksowa, kompetentna obsługa, obejmująca nie tylko doradztwo, ale także dowóz do klienta i fachowy montaż – powiedział Adam Wawrzyńczyk. Do sieci RuckZuck należy już 90 sklepów, a na początku przyszłego roku będzie ich 100. Docelowo sieć RuckZuck ma liczyć 200 punktów sprzedaży.

E.C.H.O. Communications


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA