/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Polskie lasy odetchną z ulgą

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-23


"Chcemy zaproponować Polakom liberalną politykę gospodarczą i solidarną politykę społeczną - zadeklarował premier Donald Tusk wygłaszając w piątek w Sejmie expose...

Premier zaprezentował się jako gorący zwolennik internetu. "To jeden z kluczowych czynników sukcesu gospodarczego i cywilizacyjnego" - ocenił.
Dlatego Tusk zapowiedział, że jego rząd będzie szczególną wagę przywiązywał do "zapewnienia powszechnego dostępu do szerokopasmowego internetu" dla wszystkich Polaków. "To także wymóg nowoczesnego patriotyzmu" - uważa szef rządu.
Podkreślił też, że "globalna sieć" to nie zagrożenie, a jej mądre wykorzystanie daje dostęp do informacji, wiedzy, edukacji i kultury.
"Powszechny dostęp do internetu to wielka szansa wyzwolenia milionów Polaków od biurokratycznych ograniczeń w dostępie do kultury, informacji, wiedzy" - powiedział.
Premier uważa, że Polacy powinni poprzez internet rozliczać się z podatków, a także załatwiać sprawy urzędowe. "Polskie lasy odetchną z ulgą" - żartował Tusk. Jego zdaniem, to praktyczna realizacja hasła "taniego państwa".


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz