/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

FSC dla Zakładu Przerobu Drewna WALD-B

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-23


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie Zakład Przerobu Drewna "WALD-B" Sp. j. A. Bugajski, S. Bugajski, W. Bugajski w miejscowości Wymysłów k/Ostrowca Świętokrzyskiego. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-002744, obowiązujący w okresie od 13.11.2007 r. do 12.11.2012 r.

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży drzewnej, zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników oferuje swoim klientom tarcicę mokrą i suchą wyprodukowaną z następujących gatunków surowca certyfikowanego: sosna, brzoza, modrzew, świerk, buk, dąb, osika. Jednym z dwóch podstawowych gatunków jest brzoza, której oprócz sosny, firma może zaoferować dowolne ilości, w zależności od zapotrzebowań odbiorcy.
W związku z systematycznym rozwojem Spółki zaistniała konieczność zmiany rodzaju posiadanego certyfikatu FSC z grupowego na indywidualny. Pozytywny wynik auditu przeprowadzonego przez NEPCon potwierdził zgodność działań Zakładu Przerobu Drewna "WALD-B" Sp. j. A. Bugajski, S. Bugajski, W. Bugajski z obowiązującymi wymaganiami standardów CoC.

NEPCon


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz