DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ościeżnica New Arcus firmy Classen

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2007-11-23


Nowoczesne wzornictwo, łatwość montażu, duży wybór dekorów i niezwykle korzystna cena – to atuty regulowanej ościeżnicy New Arcus - nowego produktu firmy Classen, lidera na rynku podłóg i drzwi...

<font color=gray>Ościeżnica New Arcus <br>(Fot: Classen)</font><font color=gray>Ościeżnica New Arcus <br>(Fot: Classen)</font>

Eleganckie wejście
Ościeżnica New Arcus firmy Classen przyciąga uwagę oryginalnym wzornictwem. Łagodne kształty nadają ciepłego, domowego charakteru drzwiom, które zdają się zapraszać do przekraczania kolejnych progów. Wyraziste i miękkie formy ościeżnicy New Arcus każą nam czerpać przyjemność z samego przebywania w tak wzbogaconych pomieszczeniach.
Szykowna ościeżnica New Arcus jest dostępna w szerokiej palecie dziewięciu różnych dekorów, od białego przez buk, dąb i calvados do ciemnych, prawie czarnych wenge i mahoniu. Dzięki temu New Arcus stanowi rozwiązanie świetnie pasujące do wnętrz o różnym przeznaczeniu, tworząc perfekcyjny układ z drzwiami w takim samym dekorze.
New Arcus firmy Classen to ościeżnica, którą szybko i bezproblemowo zamontuje każdy, kto będzie chciał cieszyć się pięknym wejściem przez długi czas. Ościeżnica charakteryzuje się czterema stopniami regulacji, dzięki czemu może być zakładana na ściany o zróżnicowanej grubości – od 11,5 do 20 cm.
Ościeżnica została wykonana z płyty MDF okleinowanej folią finish lub PCV. New Arcus dostępny jest w bardzo przystępnej cenie w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju.

Ościeżnica New Arcus:

 • Pakowanie: komplet zawiera belkę górną i 2 elementy boczne. Elementy te łączone są wkrętami i łącznikami z tworzywa.
 • Kolorystyka: biała ze strukturą, buk, dąb, calvados, olcha, klon, mahoń, wenge, orzech


 •  
  Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

  Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

  Powrót

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA


   
   
  facebook
  newsletter

  Zapisz się na bezpłatny

  Wiadomości z portalu na e-mail

  Zapisz