/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Energetyzująca czerwień dębu

Barlinek

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Barlinek
Data: 2007-11-21


Mniej znany, ale w pełni wartościowy i oryginalny. Dąb czerwony, bo o nim mowa, ułożony na podłodze, nie stanowi jedynie pastelowego tła dla mebli. Dzięki nietuzinkowej barwie usłojenia, staje się idealnym partnerem dla wszelkich akcentów czerwieni na kanapie, zasłonach czy wzorach na ścianie...

<font color=gray>fot. Barlinek</font><font color=gray>fot. Barlinek</font>

Naturalna barwa
Czerwień "energetyzuje" przestrzeń domu. Wnętrze z jej akcentami zyskuje na wyrazistości i zapada w pamięć. Harmonijna kompozycja wymaga jednak kontynuacji koloru na wielu powierzchniach. Co więc z podłogą? Deska barlinecka dąb czerwony to doskonała propozycja do wnętrz wymagających subtelnego ożywienia. Wszelkie dodatki i akcenty czerwieni w wystroju pomieszczenia, znajdą swoje echo w czerwono-różowawych odcieniach usłojenia tej pięknej podłogi. Deska barlinecka dąb czerwony subtelnie łączy w sobie klasykę dębu z ekstrawagancją barw podłóg egzotycznych. Bazowy kolor drewna dębu - jasny stonowany brąz jest tutaj tłem dla bogatego i wyrazistego usłojenia w odcieniu czerwieni i różu. Oryginalny kolor włókien stanowi naturalną barwę dębu czerwonego i nie jest wynikiem zabiegów produkcyjnych.

Naturalna trwałość
Podłogi z dębu od lat cieszą się bardzo dużą popularnością w Polsce i w Europie. Nic w tym dziwnego. Gatunek słynie ze swojej naturalnej trwałości, odporności na ścieranie oraz dużej stabilności wymiarów. Wyważona kompilacja najlepszych właściwości użytkowych oraz nietuzinkowego koloru sprawia, że dąb czerwony sprawdzi się w wielu typach wnętrz. Należą do nich zarówno te w stylu nowoczesnym i funkcjonalnym, jak również tradycyjne, urządzone rustykalnie. W przypadku pomieszczeń o słabym nasłonecznieniu lub dużej powierzchni, pogodny odcień drewna doda wnętrzu przytulności i domowego ciepła.

Deska barlinecka dąb czerwony to także warta rozważenia propozycja dla tych, którzy zwracają uwagę na umiarkowaną cenę produktu i niski koszt montażu. Sugerowana cena podłogi wynosi 145 pln/m2 za produkt w klasie family i 172 pln/m2 w klasie select. Podłogi z klasy family przypadną do gustu osobom, którym zależy na prezentacji naturalnych cech drewna i jego dużej wzorzystości. Klasa select skierowana jest do odbiorców ceniących jednolitą barwę i usłojenie, osiągnięte tutaj poprzez skrupulatną selekcję surowca. Bezklejowy sposób układania deski barlineckiej oraz fabryczne wykończenie warstwy wierzchniej kilkoma powłokami lakieru, eliminują koszty usług cyklinowania i lakierowania oraz tzw. "chemii". Gwarancja na deskę barlinecką dąb czerwony wynosi 20 lat.

Energetyzująca czerwień dębu (Zdjęcia: 3)

<font color=gray>fot. Barlinek</font><font color=gray>fot. Barlinek</font><font color=gray>fot. Barlinek</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz