DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

NEPCon przeprowadził audit FSC dla drukarni

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-20


Dzięki auditowi przeprowadzonemu przez NEPCon, firma Inferior jako pierwsza drukarnia w Polsce otrzymała certyfikat FSC o numerze SW-COC-002732 wydanym przez SmartWood.

Dzięki niemu może znakować koperty produkowane dla firmy kurierskiej DHL prestiżowym logiem FSC. "DHL Express stara się tak prowadzić swoją działalność, aby minimalizować negatywny wpływ na środowisko. Od ponad 5 lat realizujemy Program Zarządzania Środowiskowego, który ma na celu dążenie do zachowania równowagi pomiędzy naszą działalnością a środowiskiem naturalnym. Wdrażamy projekty związane z optymalizacją tras kurierskich, aby zwiększyć naszą efektywność i jednocześnie zminimalizować zanieczyszczanie środowiska. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie koperty ekologicznej. Koperty te klienci otrzymują bezpłatnie." - powiedziała Izabella Dessoulavy-Gładysz, Dyrektor ds. Komunikacji Marketingowej i PR.
Dr Andrzej Czech, prezes Zarządu NEPCon sp. z o.o. z zadowoleniem przyjął fakt certyfikacji FSC Inferiora: Decyzja DHL i Inferiora, jak i firmy dostarczającej certyfikowany papier jest jedną z oznak nadchodzącej fali certyfikacji FSC sektora papierniczego w Polsce. Dobrze się do niej przygotowaliśmy tworząc specjalną sekcję w NEPCon sp. o.o. specjalizującą się w auditowaniu drukarni, wydawców, papierni, etc. Dzięki temu możemy dostarczać wysokiej jakości usługi dla firm mających czasem problemy w orientacji w gąszczu przepisów FSC. Jednocześnie firmy poddające się certyfikacji mają pewność, że konktretne rozwiązania zostały zastosowane zgodnie z aktualnymi wymogami FSC.

NEPCon


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz