/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dziewięćdziesiąty RuckZuck

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-20


W listopadzie w dolnośląskiej Świdnicy otwiera swoje podwoje utrzymany w czerwono – białych barwach sklep RuckZuck.
Jest to dziewięćdziesiąty punkt należący do największej w naszym kraju sieci sprzedaży podłóg i drzwi.

Krzysztof Kulik, właściciel świdnickiego salonu RuckZuck, na 370 m.kw. oferuje niezwykle bogaty asortyment, obejmujący ponad 140 dekorów podłóg i 19 kolekcji drzwi. Klienci znajdą na miejscu także tapety oraz akcesoria wykończeniowe, takie jak listwy przypodłogowe, podkłady czy klamki.
Oferta sklepu przeznaczona jest zarówno dla samych świdniczan, jak i dla mieszkańców okolicznych miejscowości, takich jak Dzierżoniów, Żarów czy Świebodzice, którzy nie mają dostępu do tak szerokiej oferty w swoich miastach. Świdnicki salon RuckZuck położony jest w pobliżu drogi krajowej nr 5, łączącej Wrocław z Wałbrzychem. Sklep znajduje się nieco na uboczu głównego traktu i z tego powodu Krzysztof Kulik umieścił drogowskazy, kierujące prosto do punktu sprzedaży.
- Atutem naszego salonu jest ogromy wybór dekorów, poszerzany regularnie o nowości rynkowe oraz fakt, że oferujemy towary w cenach producenta, przystępnych dla każdego klienta – powiedział Krzysztof Kulik, właściciel świdnickiego sklepu.
Świdnicka placówka działa w zgodzie z hasłem sieci: „RuckZuck – szybko i fachowo”. Oznacza to, że każdy odwiedzający sklep klient może liczyć na to, że zostanie profesjonalnie obsłużony przez fachowych sprzedawców. Przeszkoleni pracownicy doradzą w wyborze odpowiedniego wzoru podłogi czy modelu drzwi, a zakupiony towar zostanie na życzenie zawieziony tam, gdzie kupujący sobie zażyczy. Co więcej – działająca na zlecenie sklepu ekipa szybko i sprawnie zamontuje go na miejscu przeznaczenia.
Decyzja, aby rozpocząć współpracę wyłącznie z siecią RuckZuck, wiązała się dla Krzysztofa Kulika z chęcią sprostania rosnącej konkurencji. – Moim zdaniem tylko przynależność do dużej i renomowanej sieci pozwala punktom handlowym pozostać na rynku.
Adam Wawrzyńczyk, koordynator do spraw sieci Ruck Zuck, tłumaczy, że Ruck Zuck daje swoim partnerom nie tylko know-how, lecz przede wszystkim prestiżową markę lidera na rynku sprzedaży podłóg.
- Za dołączeniem do grona Partnerów RuckZuck przemawiają liczne atuty. Przede wszystkim jest to z uczestnictwo w silnej, szybko się rozwijającej i spójnej marketingowo grupie handlowej. Stoi za nią główny dostawca, firma Classen – producent znanych z wysokiej jakości i nowatorskiego wzornictwa materiałów wykończenia wnętrz– mówi Adam Wawrzyńczyk.
Po otwarciu sklepu w Świdnicy na terenie Polski mieści się dziewięćdziesiąt punktów RuckZuck. W zamierzeniu właścicieli RuckZuck na początku nowego roku ma ich być sto.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz