/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dekoral laureatem plebiscytu Gold Standard

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-20


Marka Dekoral firmy Sigmakalon Deco Polska została laureatem plebiscytu Gold Standard w kategorii „Farby”.

Ranking ten wyłonił 25 marek produktów i usług, które najlepiej zaspokajają potrzeby konsumentów, a co za tym idzie – dostarczają im największej satysfakcji.
Marka farb Dekoral firmy SigmaKalon Deco Polska została bezkonkurencyjnym zwycięzcą w kategorii „Farby”. Respondenci oceniali takie cechy, jak jakość i trwałość produktu, jego wydajność, cenę, a także dopasowanie oferty do potrzeb oraz oczekiwań klienta. W każdym z tych 4 obszarów Dekoral otrzymał najwyższą notę (pięć gwiazdek w pięciopunktowej skali). Świadczy to o pełnej satysfakcji konsumentów korzystających z produktów tej marki. „Nagroda główna w konkursie Gold Standard to ważne wyróżnienie dla marki Dekoral. Jest ono jeszcze wartościowsze dzięki temu, że zostało przyznane przez wszystkich tych, którzy używają farb Dekoral na co dzień. Pięć gwiazdek w konkursie, przyznane nam przez klientów, oznacza ich całkowitą satysfakcję z korzystania z naszych produktów. Dla nas natomiast, a w szczególności dla mnie, owe cenne pięć gwiazdek wyznacza nam drogę na kolejne lata – dalszą, niejednokrotnie wymagającą wiele wysiłku pracę w celu podniesienia jakości produktu i zaspokojeniu oczekiwań klientów. Nagroda ta jest z jednej strony dużym i ważnym wyróżnieniem, z drugiej natomiast – sporym zobowiązaniem na przyszłość” – Anna Łatoszyńska, Manager marki Dekoral w SigmaKalon Deco Polska.
Plebiscyt Gold Standard powstał w oparciu o wyniki badania TNS OBOP, przeprowadzonego na zlecenie organizatora konkursu – MMT Managment. Jego głównym celem było oszacowanie satysfakcji rzeczywistych klientów, czyli tych, którzy faktycznie korzystają z danego produktu czy usługi. Kompleksowe badanie satysfakcji klientów Gold Standard zorganizowano w Polsce po raz pierwszy. Zostało ono zrealizowane w sierpniu 2007 roku, na reprezentatywnej grupie 1500 Polaków w wieku powyżej 15 lat, mieszkających w ponad stutysięcznych miastach. W każdej z 7 głównych kategorii produkty i usługi były oceniane w 4 lub 5 aspektach, kluczowych z punktu widzenia użytkownika. Wyniki zostały ogłoszone 5 listopada na uroczystej gali hotelu InterContinental. Wśród nagrodzonych w innych kategoriach znalazły się m.in. takie marki jak Nokia, Michalin, Sony czy Bosch.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz