DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

NEPCon przyznał certyfikat FSC firmie GRAB

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-16


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit firmy „GRAB” Sp. z o. o. z siedzibą w miejscowości Fajum.

W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-SW-COC-002693 , obowiązujący w okresie od 19 października 2007 r. do 18 października 2012 r.
Spółka z siedzibą w miejscowości Fajum k/Kalisza posiada zakład produkcyjny w Pieckach. Firma oferuje klientom tarcicę, elementy konstrukcyjne oraz palety jednorazowe z takich gatunków drewna jak: sosna, świerk, brzoza, olcha, buk, jesion, modrzew . Na życzenie odbiorcy istnieje możliwość impregnacji wyrobów. Ponadto „GRAB” Sp. z o o. świadczy usługi w zakresie przetarcia materiału powierzonego przez klienta. Systematycznie zwiększająca się wielkość produkcji spowodowana jest atrakcyjnością oferty firmy zarówno pod względem jakości i różnorodności oferowanych wyrobów, jak też cen, którą doceniają obecni, coraz liczniejsi kontrahenci Spółki.

NEPCon


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz