DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zimowe piany poliuretanowe RAWL PRO

Koelner

Autor:
Źródło: Koelner
Data: 2007-11-15


Wprowadzona ostatnio na rynek rodzina pian poliuretanowych RAWL PRO firmy Koelner została wzbogacona o dwie nowe piany zimowe. Piany te umożliwiają prace w trudnych warunkach atmosferycznych – można je stosować nawet do temperatury -10 st.C.

Poliuretanowe piany pistoletowe RAWL PRO z linii zimowej są przeznaczone do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania. Specjalna formuła powoduje, iż prace z ich zastosowaniem można wykonywać nawet przy ujemnej temperaturze.

Piany montażowe RAWL PRO znajdują zastosowanie przede wszystkim do osadzania i uszczelniania stolarki okiennej oraz drzwiowej. Jest to uzupełnienie szerokiej gamy systemów mocowań firmy Koelner. Dzięki pianom RAWL PRO w wersji zimowej teraz możemy osadzać stolarkę otworową także zimą, z gwarancją prawidłowego rozprężenia i utwardzenia przy temperaturze do -10o Celsjusza.

Piany RAWL PRO, zarówno w wersji letniej, jak i zimowej, charakteryzują się dużą siłą spajania i doskonałą przyczepnością do typowych materiałów stosowanych w budownictwie takich jak cegła, beton, tynk, drewno, metale, styropian czy sztywne piany PUR. Dodatkową zaletą tych pian jest ich wysoka termoizolacyjność.

Dzięki temu będą one pomocne dla osób zajmujących się izolacją cieplną dachów, stropodachów, jak też ocieplaniem domów - piany RAWL PRO z linii zimowej doskonale nadają się do wypełniania szczelin w warstwie izolacyjnej budynków. Piany RAWL PRO można stosować również podczas izolacji termicznej sieci wodnych czy kanalizacyjnych, a także centralnego ogrzewania. Teraz, dzięki zimowym pianom RAWL PRO prace te możemy przeprowadzić również przy ujemnej temperaturze powietrza.

W linii zimowej pian RAWL PRO dostępne są dwa profesjonalne produkty. Piana RAWL PRO to jednokomponentowa piana poliuretanowa, o pojemności 750 ml i wydajności do 45 l.
RAWL PRO - 65 to niezwykle wydajna piana zimowa, w przypadku której z puszki o pojemności 750 ml otrzymujemy aż do 65 litrów piany. Po RAWL PRO i RAWL PRO – 65 w wersji zimowej sięgną wszystkie profesjonalne ekipy budowlane i monterskie, które nie chcą przerywać prac w okresie zimowym. 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz