DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TECHNOLOGIE

Zaawansowane wkręcanie z IXO

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: BOSCH
Data: 2007-11-15


Nowa generacja najpopularniejszej na świecie wkrętarki Bosch.

Bosch IXOBosch IXOFot. Bosch

Na rynku pojawiła się trzecia generacja najpopularniejszej na świecie wkrętarki Bosch o nazwie IXO. Produkt został wyposażony w dwa rodzaje nasadek wkrętarskich: kątową - umożliwiającą pracę w miejscach trudno dostępnych oraz ograniczającą moment obrotowy – do wkręcania delikatnych śrub. 

Większa o 30 proc. pojemność akumulatora (1,3 Ah) sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej wydajne. Bosch poleca IXO jako prezent pod choinkę, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wkrętarka znajdzie zastosowanie w każdym domu. Bosch sprzedał już sześć milionów sztuk wkrętarek akumulatorowych IXO.

O sukcesie tego produktu decyduje: niewielki rozmiar, mały ciężar, poręczność, brak efektu samorozładowania i efektu pamięci dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej, a w związku z tym gotowość do pracy w każdej chwili. Jesienią pojawiła się na rynku rozszerzona wersja elektronarzędzia.

Nową wkrętarkę można kupić w zestawie z jedną lub dwiema nasadkami wkrętarskimi: nasadką kątową i nasadką ograniczającą moment obrotowy. Ponadto zwiększono pojemność akumulatora nowego modelu o 30 proc., do 1,3 Ah.

Nasadka kątowa umożliwia wygodną pracę w miejscach trudno dostępnych, np. podczas montażu mebli. Zadanie ułatwia osiem możliwych ustawień kątowych. Nasadka ograniczająca moment obrotowy przeznaczona jest do prac, w których wykorzystuje się drobne, delikatne śruby, np. w modelarstwie czy elektronice. Nasadka umożliwia ostrożne wkręcanie śrub w elementy z tworzyw sztucznych, zapobiegając przy tym uszkodzeniu gwintu lub łba śruby. Obie nasadki można szybko zamontować.

Nowa wkrętarka IXO firmy Bosch została wyposażona w dwa rodzaje nasadek wkrętarskich: kątową - umożliwiającą pracę w miejscach trudno dostępnych oraz ograniczającą moment obrotowy – do wkręcania delikatnych śrub.

 

Nowy model IXO posiada zdejmowaną osłonę gumową, która zabezpiecza złącze. Jednym ruchem ręki można zdjąć osłonę i zamontować potrzebną do pracy nasadkę.
Produkt posiada dobrze znane i sprawdzone cechy zastosowane w poprzednich modelach tzn: świecącą diodę, wskaźnik obrotów i stanu naładowania akumulatora oraz ergonomiczną rękojeść z miękką okładziną Softgrip i wbudowanym włącznikiem, obsługiwanym dwoma palcami.

Na nową ofertę wkrętarek IXO firmy Bosch składają się trzy wersje zestawów: wariant podstawowy zawierający wkrętarkę IXO, ładowarkę i zestaw z 10 popularnymi końcówkami wkręcającymi. Wariant Medium z nasadką kątową oraz pełna wersja z obydwiema nasadkami. Wkrętarka IXO, ładowarka i osprzęt zapakowane są w atrakcyjną, metalową puszkę. Produkt dostępny jest w sklepach specjalistycznych Boscha oraz w marketach budowlanych tj: OBI, Practiker, Leroy Merlin.

Od 1. listopada do 28. grudnia 2007r. narzędzie objęte jest specjalną promocją.

Zaawansowane wkręcanie z IXO (Zdjęcia: 4)

Bosch IXO<font color=gray>Wkrętarka IXO, ładowarka <br> i osprzęt zapakowane są  <br>w atrakcyjną,metalową puszkę<br>fot. BOSCH</font><font color=gray>Nasadka kątowa umożliwia <br>wygodną pracę w miejscach<br>trudno dostępnych, np. <br>podczas montażu mebli.<br>fot. BOSCH</font>Nasadka kątowa umożliwia wygodną pracę w miejscach trudno dostępnych, np. podczas montażu mebli.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz