/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
TECHNOLOGIE

Zaawansowane wkręcanie z IXO

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: BOSCH
Data: 2007-11-15


Nowa generacja najpopularniejszej na świecie wkrętarki Bosch.

Bosch IXOBosch IXOFot. Bosch

Na rynku pojawiła się trzecia generacja najpopularniejszej na świecie wkrętarki Bosch o nazwie IXO. Produkt został wyposażony w dwa rodzaje nasadek wkrętarskich: kątową - umożliwiającą pracę w miejscach trudno dostępnych oraz ograniczającą moment obrotowy – do wkręcania delikatnych śrub. 

Większa o 30 proc. pojemność akumulatora (1,3 Ah) sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej wydajne. Bosch poleca IXO jako prezent pod choinkę, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wkrętarka znajdzie zastosowanie w każdym domu. Bosch sprzedał już sześć milionów sztuk wkrętarek akumulatorowych IXO.

O sukcesie tego produktu decyduje: niewielki rozmiar, mały ciężar, poręczność, brak efektu samorozładowania i efektu pamięci dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej, a w związku z tym gotowość do pracy w każdej chwili. Jesienią pojawiła się na rynku rozszerzona wersja elektronarzędzia.

Nową wkrętarkę można kupić w zestawie z jedną lub dwiema nasadkami wkrętarskimi: nasadką kątową i nasadką ograniczającą moment obrotowy. Ponadto zwiększono pojemność akumulatora nowego modelu o 30 proc., do 1,3 Ah.

Nasadka kątowa umożliwia wygodną pracę w miejscach trudno dostępnych, np. podczas montażu mebli. Zadanie ułatwia osiem możliwych ustawień kątowych. Nasadka ograniczająca moment obrotowy przeznaczona jest do prac, w których wykorzystuje się drobne, delikatne śruby, np. w modelarstwie czy elektronice. Nasadka umożliwia ostrożne wkręcanie śrub w elementy z tworzyw sztucznych, zapobiegając przy tym uszkodzeniu gwintu lub łba śruby. Obie nasadki można szybko zamontować.

Nowa wkrętarka IXO firmy Bosch została wyposażona w dwa rodzaje nasadek wkrętarskich: kątową - umożliwiającą pracę w miejscach trudno dostępnych oraz ograniczającą moment obrotowy – do wkręcania delikatnych śrub.

 

Nowy model IXO posiada zdejmowaną osłonę gumową, która zabezpiecza złącze. Jednym ruchem ręki można zdjąć osłonę i zamontować potrzebną do pracy nasadkę.
Produkt posiada dobrze znane i sprawdzone cechy zastosowane w poprzednich modelach tzn: świecącą diodę, wskaźnik obrotów i stanu naładowania akumulatora oraz ergonomiczną rękojeść z miękką okładziną Softgrip i wbudowanym włącznikiem, obsługiwanym dwoma palcami.

Na nową ofertę wkrętarek IXO firmy Bosch składają się trzy wersje zestawów: wariant podstawowy zawierający wkrętarkę IXO, ładowarkę i zestaw z 10 popularnymi końcówkami wkręcającymi. Wariant Medium z nasadką kątową oraz pełna wersja z obydwiema nasadkami. Wkrętarka IXO, ładowarka i osprzęt zapakowane są w atrakcyjną, metalową puszkę. Produkt dostępny jest w sklepach specjalistycznych Boscha oraz w marketach budowlanych tj: OBI, Practiker, Leroy Merlin.

Od 1. listopada do 28. grudnia 2007r. narzędzie objęte jest specjalną promocją.

Zaawansowane wkręcanie z IXO (Zdjęcia: 4)

Bosch IXO<font color=gray>Wkrętarka IXO, ładowarka <br> i osprzęt zapakowane są  <br>w atrakcyjną,metalową puszkę<br>fot. BOSCH</font><font color=gray>Nasadka kątowa umożliwia <br>wygodną pracę w miejscach<br>trudno dostępnych, np. <br>podczas montażu mebli.<br>fot. BOSCH</font>Nasadka kątowa umożliwia wygodną pracę w miejscach trudno dostępnych, np. podczas montażu mebli.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA