/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Gold Standard dla elektronarzędzi Bosch

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-15


5 listopada na uroczystej gali w hotelu InterContinental w Warszawie zostały ogłoszone wyniki pierwszej edycji badania Gold Standard, przeprowadzonego przez TNS OBOP.
Celem badania było określenie satysfakcji klientów – użytkowników wybranych produktów i usług. W kategorii narzędzia laureatem zostały elektronarzędzia marki Bosch.

Gold Standard to niezależne badanie satysfakcji klientów – użytkowników produktów i usług. Ocena satysfakcji była dokonywana wyłącznie przez rzeczywistych klientów - czyli tych, którzy korzystali z danego produktu lub usługi. To pierwsze tego typu badanie w Polsce. Produkty i usługi, które zdobyły najwyższe noty, otrzymały certyfikaty i statuetki Gold Standard.
TNS OBOP przeprowadził badanie o charakterze ilościowym na reprezentatywnej próbie 1500 Polaków powyżej 15 roku życia. Badanie zostało zrealizowane w sierpniu 2007 roku, przy użyciu elektronicznej ankiety w formie wywiadów bezpośrednich w domach respondentów. Osoby badane miały wskazać marki narzędzi użytkowane w swoim gospodarstwie domowym. Następnie zadawane były pytania o satysfakcję z użytkowania produktów danej marki w 4 wymiarach:
- łatwość obsługi
- funkcjonalność
- jakość wykonania, jakość użytych materiałów, systemów, ich trwałość i niezawodność
- jakość i dostępność obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej

W kategorii narzędzia najlepsze wyniki uzyskały elektronarzędzia marki Bosch. Szczegółowe wyniki i opis metodologii: http://goldstandard.pl
Organizator: MMT Management
Badanie: TNS OBOP
Audytor: KPMG

BOSCH


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz