/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

150 metrów podłogi dla pięcioraczków

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-14


Kronospan znany jest w Polsce nie tylko z atrakcyjnej i urozmaiconej oferty handlowej. Czynnie wspiera także kilka dyscyplin sportowych oraz bierze udział w licznych działaniach prospołecznych. Na adres spółki nadszedł ostatnio list z Brzeska…

Krono Original pięcioraczkom z Brzeska
Nadawcami są państwo Katarzyna i Grzegorz Górka. Było o nich głośno w lutym br. kiedy to zostali rodzicami pięcioraczków. Niestety, warunki materialne rodziny były i są na tyle ciężkie, że bez pomocy z zewnątrz zaspokojenie elementarnych potrzeb maluchów będzie niezwykle trudne. To jeszcze nie koniec kłopotów tej rodziny: okazało się bowiem, że cała piątka jest bardzo chora. Wszystkie dzieci mają orzeczenie o niepełnosprawności, a ich przyszły rozwój jest wielką niewiadomą. W tej sytuacji oczywistym okazało się, że bez pomocy z zewnątrz tej rodzinie będzie po prostu ciężko.
W przekazanym przez władze Brzeska lokalu mieszkalnym należy jak najszybciej przeprowadzić kapitalny remont, łącznie z wymianą instalacji, dachu i podłóg. Prośba o pomoc w tej ostatniej kwestii trafiła ostatnio do Zarządu Kronospanu. Decyzja była natychmiastowa i konkretna: sto pięćdziesiąt metrów najlepszych podłóg Krono Original zostało już nieodpłatnie przekazanych do dyspozycji tej rodziny. Ze względów formalnych darowizna jest realizowana przez Fundację „Mimo Wszystko” Anny Dymnej.
- Nawet nie wiem jak podziękować za ten wielki dla nas dar – mówi Grzegorz Górka – to wspaniałe i wzruszające, że w tych ciężkich czasach są jeszcze takie firmy Kronospan, które zachowały wrażliwość na potrzeby innych. Dla nas taka piękna podłoga jest dosłownie jak skarb. Tak bardzo cieszymy się z żoną, bo przecież nie na wszystkie nasze listy z prośbą była taka szybka, pozytywna reakcja. I jeszcze proszę, żeby bardzo podkreślić, że my z żoną to wszystko robimy z myślą o naszych najukochańszych dzieciach…
Radość obdarowanej rodziny była jeszcze większa, kiedy dowiedzieli się o certyfikacie potwierdzającym antyalergiczność podłóg Krono Original, który firma otrzymała – jako jedyny producent w kraju - z Polskiego Towarzystwa Antyalergicznego.

Koda PR

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz